Ana SayfaGenelXbox Series X mini buzdolapları yolda!

Xbox Series X mini buzdolapları yolda!

Microsoft’tan Aaron Greenberg, eğer şirket girdiği bir Twitter marka yarışmasını kazanırsa resmi Xbox Series X mini buzdolapları sözü vermişti. Bu sözü vermesinin ardından şirket girdiği yarışın galibi oldu. Şimdi Greenberg sözüne sadık kalıyor.

Greenberg takipçilerine, Microsoft’un Xbox Series X buzdolapları için planlarla “ilerleyeceğini” söyledi. Buzdolapları hakkında fiyatlar, kullanılabilirlik ve hatta genel bir bakış bile sunmadı. Ancak Microsoft’un daha önce yaptığı tam boyutlu buzdolaplarından yola çıkarak genel bir görüş sahibi olabiliriz. İlk buzdolabı Twitter rakibi Skittles’e gidecek.  Greenberg, şirketin kaç buzdolabı yapacağını, ne zaman satın alınabileceğini veya kendiniz için bir tane bile satın alıp alamayacağınızı belirtmedi. (Belki de mini buzdolapları tam boy buzdolabı gibi eşantiyon olacaklar.) Microsoft’a belirli ayrıntıları paylaşıp paylaşamayacağını soruldu ve paylaşırsa konuyla ilgili daha çok fikrimiz olacak.

Xbox Series X mini buzdolapları yolda!

Microsoft’un bunu neden yaptığını anlamak ise kolay. Oyun gereçlerinin çoğu kıyafet ve figürinler gibi kozmetik öğeler etrafında dönüyor. Bu ürün ise size Xbox’ınızı emekliye ayırdıktan sonra uzun süre kullanabileceğiniz bir araç sağlıyor. Bazı konsol alıcılarını PlayStation 5’ten uzaklaştırmaya yardımcı olabilecek dikkat çekici bir hareket. Ya da marka adından farklı alanlarda da söz ettirmek istiyor. Markanın motivasyonu ne olursa olsun reklamın yapması konusunda başarılı olduğu kesin. Buzdolapları satışa çıkacak mı çıkmayacak mı yakın zamanda belli olacaktır.

Xiaomi Mi Smart Band 6, uykuda nefes alma kalitesini izleyecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting