Ana sayfa Gundem Xbox Live Gold Ekim 2017 oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Ekim 2017 oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Ekim 2017 oyunları belli oldu. Gone Home: Console Edition ve diğer oyunların detayları haberimizde.

Microsoft’un oyun platformu Xbox, çevrimiçi üyeliği Xbox Live Gold kapsamında oyunculara sunduğu kaliteli oyunlarla övgü topluyor. Ancak firmanın son aylarda verdiği oyunlarla düşüşe geçtiği konuşuluyor. Bu arada Xbox Live Gold Ekim 2017 oyunları belli oldu. Bakalım Microsoft, önümüzdeki ay oyunculara hangi oyunları sunacak? İşte indirilme tarihleri ile birlikte oyunların listesi.

Xbox One

Gone Home: Console Edition (1 – 31 Ekim)

The Turing Test (16 Ekim – 15 Kasım)

Xbox 360

Medal of Honor: Airborne (16 – 31 Ekim)

Rayman 3: Hoodlum Havoc HD (1 – 15 Ekim)

Xbox One sahipleri Gone Home: Console Edition ve The Turing Test’in yanısıra Xbox One geriye uyumluluk özelliği sayesinde Xbox 360 için verilen oyunları da oynayabilecek. Böylece One sahipleri Medal of Honor: Airborne ve Rayman 3: Hoodlum Havoc HD de dahil olmak üzere toplam 4 oyuna sahip olacak.

Oyunlardan bahsetmeye pek gerek yok diye düşünüyoruz. Zira MoH ve Rayman oyunları kendilerini kanıtlamış ve keyifle oynanan yapımlar. Konsol sürümünü Midnight City‘in geliştirdiği, duygusal yapısıyla öne çıkan Gone Home da sevilerek oynanan bir oyun. Gone Home’un daha önce PS Plus ile de verildiğini belirtelim. Öte yandan PlayStation Plus Ekim 2017 oyunları belli oldu. Sony’nin oyunlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayın.

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

konsol fiyatları

Konsol fiyatları neden artıyor? Zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor?

Konsol fiyatları corona virüsü salgını sonrasında Türkiye'de anlamsız bir şekilde artmaya başladı. Peki, zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor? Corona virüsü salgınından dolayı dünya...

Son Haberler