Ana SayfaGenelXbox’ GeForce Now desteği geliyor!

Xbox’ GeForce Now desteği geliyor!

Microsoft GeForce Now için yeşil ışığı yaktı. Peki Xbox üzerinden GeForce Now’a erişim nasıl olacak? İşte bu konu ile ilgili tüm detaylar.

Xbox’ GeForce Now desteği geliyor! Konsol dönemini sona erdireceği iddia edilen bulut tabanlı oyun sistemi ülkemizde pek tutmadı. Bu durumun temel nedeni ise abonelik ücretlerinin tahmin edilenin çok yukarısında olması. Hali hazırda bu sistemin Türkiye’de en iyi işlediği adres şüphesiz GeForce Now. Çünkü bu sistemde Türkiye’ye özel sunucular mevcut. Dolayısıyla düşük hızlarda kusursuz bir deneyim elde edebiliyorsunuz.

Fakat az önce de belirttiğimiz üzere fiyatlar beklentilerin biraz üzerine. Hal böyle olunca abone sayısı da beklenenin hayli altında kalıyor.

GeForce Now’ın en güzel yanı üst seviye oyunları ekranı ve interneti olan her cihaza getirmesi. En basitinden AAA derecesinde bir oyunu akıllı telefonunuz üzerinden oynayabiliyorsunuz. Elbette iyi bir internet bağlantısına sahip olması şartıyla.

Xbox’ GeForce Now desteği geliyor

Xbox’ GeForce Now desteği geliyor!

Peki konsolların yerine alternatif olarak sunulan bu hizmeti konsollarda kullanmak nasıl bir tecrübe olurdu? İlk duyulduğunda kulağa çok mantıklı gelmiyor. Fakat önümüzdeki günlerde Xbox sahipleri GeForce Now’ı tarayıcı üzerinden kullanabilecekler.

Elbette Xbox tarafında buna ne kadar ihtiyaç var bu sorgulanabilir bir şey. Keza hali hazırda Game Pass gibi bir sistem varken, GeForce Now üyeliğine ayrı para ödeyip, oyun için ayrı para ödemek çok da makul görünmüyor. Elbette tercih oyun severlerin.

Dolar ve Euro yeni rekorlar kırıyor! Zam yağmuru gelebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting