Ana sayfa Gundem Xbox Beta uygulaması Windows 10 Mobile için güncellendi!

Xbox Beta uygulaması Windows 10 Mobile için güncellendi!

Redmondlu teknoloji devi Microsoft; Xbox’ın Beta uygulamasını Windows 10 Mobile kullanıcılarının kullanımına sundu.

Sitemizi takip ediyorsanız Windows 10 Mobile güncelleştirmelerinden bahsetmiştik. Windows 10 hâlen test aşamasında ve bazı uygulamalar da buna bağlı olarak Beta sürecinde.

Kullanıcılar Xbox Beta uygulamasını Windows 10’lu cihazlarına indirerek Xbox Live Topluluğuna katılabilir. Yeni Microsoft uygulaması bu hafta itibariyle Microsoft tarafından Windows Phone kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Uygulamayı kullanan kullanıcılar, uygulamanın; özellik, etkinlik ayarları, topluluk beslemeleri ve mesajlar bölümünden dolayı gayet mutlu.

xbox beta

Kullanıcılar ayrıca Xbox’larında var olan video klipleri, arkadaşlarla sohbeti ve daha pek çok özelliği de telefonları üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Xbox 360 kullanıcıları kısıtlı bir ara yüze sahipken Xbox One kullanıcıları daha kapsamlı bir ara yüze sahip. Çapraz platformlar arası uyum da şu an için gayet tatminkâr gözüküyor. Tam sürüm çıkana kadar yeni değişiklikler yaşanabilir.

En yüksek ses seviyesine sahip 9 telefon!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler