Ana sayfa Gundem Windows 10 Mobile işletim sistemi ne zaman çıkacak?

Windows 10 Mobile işletim sistemi ne zaman çıkacak?

Redmondlu teknoloji devi Microsoft bombalarını yakın bir zaman içinde patlatacak.

Peki, bombalar ne zaman patlayacak? Hepsi ve daha fazlası için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Microsoft; 6 Ekim’de ABD’nin New York şehrinde ikinci bir Windows 10 etkinliği düzenleyecek.

Bu etkinliğin ismi Windows 10 Mobile Etkinliği. Sitemizde bunlarla ilgili 2 haber paylaştığımız için tekrar tekrar aynı şeyleri yazmayacağız.

Bizim için son ve önemli olan konu Windows 10 Mobile işletim sisteminin ne zaman çıkacağı? Yeni model Windows 10 Mobile işletim sistemi 6 Ekimdeki etkinlikten sonra kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Büyük bir ihtimal ilk olarak Beta sürümü kullanıcılara test ettirilecek. Kasım ayında tam sürüm kullanıcıların kullanımına sunulacak.

windows 10-2

Lumia’nın yeni model sürümleri Konuşan Adam ve Şehirli Adam: Lumia 950, Lumia 950’li de ilk olarak Windows 10 Mobile tam sürüm olarak yer alacak.

Diğer model Lumia’lara ise bu yazılım güncelleştirme olarak sunulacak. Yeni bilgiler geldikçe bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Firefox’un yeni gizlilik modu beta kullanımına açıldı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler