Ana SayfaGundemWindows Phone Kullanıcılarına Snapchat Müjdesi

Windows Phone Kullanıcılarına Snapchat Müjdesi

Windows Phone kullanıcılarından gelen yoğun talebe karşı kayıtsız kalmayan Snapchat, işletim sistemi için resmi bir uygulamanın geliştirildiğini duyurdu.

Son dönemde hızla yükselen ve dünyanın en popüler mesajlaşma servisleri arasına girmeyi başaran Snapchat kısa zamanda geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış olsa da, henüz Windows Phone kullanıcılarıyla buluşabilmiş değil. Yeni uygulamalara kavuşma konusunda Android ve iOS kullanıcılarından çok daha uzun süre beklemeleri gereken Windows Phone kullanıcılarının istek listesinin başında yer alan Snapchat henüz Windows Phone’a taşınmamış olsa da, işletim sisteminin kullanıcılarını sevindirecek yeni bir açıklama geldi.

Snapchat_rakip

Şimdiye kadar Windows Phone‘a yönelik resmi bir uygulama geliştirme konusunda isteksiz görünen Snapchat ekibi, işletim sisteminin kullanıcılarından gelen yoğun istek karşısında kayıtsız kalamamış gibi görünüyor. Destek sayfaları üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan Snapchat ekibi, Windows Phone için resmi bir uygulama üzerinde çalışmakta olduklarını ve uygulamanın önümüzdeki dönemde kullanıcıların beğenisine sunulacağını duyurdu. Uygulamanın ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Galaxy Note 5 Beklenenden Önce Çıkabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU