Ana Sayfa Donanım Acer Yeni Ürünü Iconia W3 'ü Computex'te Tanıttı!

Acer Yeni Ürünü Iconia W3 ‘ü Computex’te Tanıttı!

Acer, Tayvan Computex Fuarı’nda eğlence ve eksiksiz bilgisayar kabiliyetlerini bir araya getiren, sektörün ilk tam özellikli Windows 8 işletim sistemini kullanan 8.1 inç tableti Acer Iconia W3’ü tanıttı.

En üst düzey mobil ortağınız olarak yerini daha da pekiştiren Acer Iconia W3, 139¹ Euro’ya Microsoft Office Home ve Student 2013 önyüklü olarak geliyor!

Iconia W3 okuma ve internette gezinme için tek elle kullanılabilecek kadar kompakt bir tasarıma sahip olup, aynı zamanda verimlilik ve eğlence için büyük bir ekran da barındırmaktadır. Sonuç olarak, işte ve okulda Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi programlar kullanan işadamları, öğrenciler ve aileler için idealdir .

Acer Iconia W3 Computex’te bir basın toplantısında Acer Aspire S7 ve S3 Ultrabook’ların yanı sıra Liquid S1 phablet de dahil olmak üzere diğer yeni ürünlerle birlikte tanıtıldı. Acer mobil ürün serileri,  firmanın bilgi işlem deneyimini ilerici tasarımlar aracılığıyla yeniden tanımlamaya verdiği ağırlığın altını çizmektedir. #AcerTouch.

Acer Avrupa Tüketici İşleri Birimi Başkan Yardımcısı Luca Rossi şunları söyledi: “Iconia W3 ile birlikte Acer, Windows ile içerik oluşturan, okuyan ve oyun oynayan milyonlarca öğrenciye, tüketiciye ve profesyonele bunların hepsini yapan, tek elle kullanılabilen bir cihaz sunmaktadır. Bu maceraperest kullanıcılar kendilerine eğlence ve verimliliği hareket halindeyken bile yeni ve çok daha etkin bir şekilde sağlayan ince ve hafif 8 inçlik tasarımıyla Windows 8 işletim sistemine sahip bu tableti çok beğenecekler.”acer-iconia-w3

Verimliliği Arttıran Office Paketi ve Tasarım
Microsoft Office Home ve Student 2013 yeni Iconia W3’te önyüklü olarak gelir. 139¹ Euro’luk fiyatıyla Microsoft Office Home ve Student Sürümü müşterilere ihtiyaçları olan uygulamaları avuçlarının içine bırakan Word, Excel, PowerPoint ve OneNote içermektedir.

Iconia W3’ün tasarımı bu cihazı birçok yönden son derece kullanışlı kılıyor. Bu ince ve biçimli cihaz yalnızca 540 gram ağırlığında ve yalnızca 11.35 mm kalınlığındadır ve bu nedenle her yere taşınması çok kolaydır. Cihaz, tableti yazı yazmak için dik tutan ve sonrasında bir yandan ekranı korurken bir yandan da yine tableti kolay taşınması için düz bir şekilde yatması amacıyla rahatlıkla yerleştiren opsiyonel bir tam boy Bluetooth klavye barındırır. Klavye daha büyük 13.3 inç dizüstü bilgisayarlarda bulunan klavyelere eşdeğerdir, bu nedenle kullanımı kolaydır ve belgeler ve sunumlar üzerinde çalışmayı daha da kolay bir hale getirir. Verimliliği daha da arttıran Acer IconiaW3, teknoloji meraklısı mobil cihaz müşterilerinin mesajlaşma ve sosyal platformlara bağlanmaları için yaygın bir yöntem olan baş parmakla yazmak için ideal boyutta olan sanal bir klavyeye sahip şekilde tasarlanmıştır.

Windows 8 ile İçerikleriniz Her Yere Taşınır

Acer Iconia W3 Windows 8 işletim sistemini kullandığı için, dosyaları, fotoğrafları ve kişileri diğer Windows 8 kullanan cihazlarla senkronize eder, böylece kullanıcılar hareket halindeyken belge ve programları üzerinde çalışabilir ve sonrasında başka bir cihazdan en güncel versiyona rahat bir şekilde erişebilirler. Ayrıca, Acer Iconia W3 full Windows 8 kullandığından dolayı, x86 eski Windows programlarıyla uyumludur. Kullanıcılar  Windows 8 deneyimlerini en çok ilgilendikleri konular, haberler, hava durumu ve diğer olaylar hakkında güncel bilgiler almak için başlat sayfasındaki Live Tiles’ı yükleyerek özelleştirebilirler.

İnce boyutuyla birlikte pek çok özellik Iconia W3’ü okulda işte ve evde paylaşmak için mükemmel kılar. Windows 8 birden çok kullanıcı kimliğini destekler, böylece kullanıcılar e-posta, Live Tiles ve diğer uygulamalara erişebilirler. Birçok güvenlik ve aile kontrolleri, cihazı birden çok kişi kullanıyor olsa bile içeriklerini güvenli ve emniyette tutar.

Verimlilik ve Eğlence İçin Hareket Halinde Bile Performans

Yeni tablet, internette gezinme ve dijital medya kullanımı dahil olmak üzere bir dizi uygulamayı sorunsuz bir şekilde idare eden Intel Atom Z2760 mobil-optimize işlemci tarafından çalışmaktadır. Ayrıca, Acer Iconia W3 sınıflarda, seyahatlerde veya sadece gün boyunca iletişimde kalmak için tüm gün verimliliği arttırmak amacıyla 8 saate kadar pil ömrü(2) sağlar. Connected Standby, cihazı arka plandaki görevleri yürütürken açık tutarak ve ekranı kapatarak pil ömrünün artmasına yardımcı olur. Acer Iconia W3, 802.11b/g/nkablosuz teknolojisi ile tüketicileri Wi-Fi ağlarına ve internet erişim noktalarına bağlı tutar.

Yeni 8.1 inç LED arka aydınlatmalı ekran 720p videolara inanılmaz detay ve parlaklıkla hayat verir. 1280 x 800 çözünürlük fotoğraflar ve multimedyaların yanı sıra metin ve grafiklerin de canlı ve net olmasınısağlar.  Tabletin ön ve arka yüzündeki 2MP web kameraları müşterilerin sosyal ağlar, görüntülü konferanslar ve paylaşım için resim ve video çekmelerine imkan verir.

Iconia W3 eksiksiz bilgisayar verimliliğini bir tablet boyutuna getirmek için cihazlar arasında verilerin hızla paylaşılabilmesni sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Sunum, fotoğraf ve videoları paylaşmak amacıyla bir TV veya harici ekrana bağlanabilmesi için bir micro-HDMI bağlantı noktası mevcuttur. Micro-USB bağlantınoktası verilerin kolay paylaşımına ve telefonlar, MP3 çalarlar, USB sürücüleri veya bir fare gibi cihazlara bağlanmaya izin verir.  Bu yeni tablet 32GB(3) veya 64GB(3) iç depolama ile temin edilebilir ve kullanıcılar microSD aracılığıyla ilave bir 32GB(3) ekstra depolama ekleyerek cihazlar arasında fotoğraf ve videolarırahatça paylaşabilirler.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

32GB ve 64GB kapasitelere sahip Iconia W3 Üreticinin Tavsiye Ettiği 329 €- ve 379 € fiyatlarla Haziran ayından itibaren temin edilebilecek. Opsiyonel klavye 69 €  ve kasası €24,90 € (gri) ve 27,90 € (beyaz) fiyatlarla satın alınabilecek.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting