Ana SayfaGenelVolkswagen Golf Mart fiyatları açıklandı!

Volkswagen Golf Mart fiyatları açıklandı!

Volkswagen Golf fiyatları sonunda 500 bin TL’yi aştı. Artık Golf sahibi olanlar da ciddi anlamda zengin sayılacaklar. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Volkswagen Golf Mart fiyatları açıklandı! Alabilen zengin sayılır! Uzun zamandır ülkemizde hizmet veren Volkswagen kısa süre önce yeni kasa Golf’ü Türkiye’de satışa sundu. Böylece yeni Golf Avrupa’da satışa sunulmasından kısa bir süre sonra Türkiye’ye de gelmiş oldu.

Şimdi gelelim yeni kasa Golf modellerinin yeni fiyatlarına. Son dönemde otomobil fiyatlarının yükseldiğini zaten biliyoruz. Nitekim bu trende yeni Golf modelleri de dahil olmuş.

Hali hazırda en pahalı Golf modelinin fiyatı 700.000 TL’ye kadar ulaştığını görüyoruz. Keza bir ara bu fiyatlar 400.000 TL seviyelerindeydi. Yani kaba taslak 300.000 TL’lik bir artışın olduğunu söyleyebiliriz.

Dürüst olmak gerekirse Golf fiyatları artık Passat ile yarışıyor diyebiliriz.

Volkswagen Golf Mart fiyatları açıklandı! Alabilen zengin sayılır!

Öte yandan bayilerdeki sıfır otomobil sayısı da artmaya başladı. Yani eskisi gibi sıfır otomobillerin alınıp liste fiyatından daha pahalıya satılması devri yavaş yavaş bitiyor diyebiliriz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Golf fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression

Fiyatı: 515.000,00 TL

2021 model Golf Ağustos fiyatları cep yakıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting