Ana SayfaCep TelefonuVodafone ’dan Mini Cooper Kazanan Talihli Belli Oldu!

Vodafone ’dan Mini Cooper Kazanan Talihli Belli Oldu!

Vodafone Türkiye, müşterilerinin fatura takibini kolaylaştırmak için, faturalarını otomatik ödeyip ve e-fatura yolula almayı seçen müşterilerini ödüllendirmeye devam ediyor. 10 Temmuz – 10 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenen kampanyayla faturasını otomatik ödeyen ve e-fatura yoluyla almayı seçen Antalyalı Vodafone abonesi Hasan Deveci, yapılan çekişle otomatik vitesli bir Mini Cooper’ın sahibi oldu. Hasan Deveci, aracını İstanbul’da, Vodafone Plaza’da teslim aldı.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle abonelerimizin hayatlarını her alanda kolaylaştırma hedefiyle hareket ediyoruz. Yaşamın yüksek temposuna ayak uydurmaya çalışan müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak e-fatura, otomatik ödeme gibi hizmetleri teşvik eden kampanyalarla sürdürülebilir iş süreçlerine de katkı sağlamış oluyoruz. Yani otomatik ödeme sayesinde abonelerimiz faturalarını, ödemeyi unutma endişesi taşımadan rahat ve güvenli bir şekilde öderken, e-fatura kullanımı sayesinde kayda değer kağıt tasarrufu sağlıyoruz. Bu anlayışla e-fatura ve otomatik ödemeye geçerek Mini Cooper’ın sahibi olan değerli müşterimiz Hasan Deveci’yi kutluyor, kendisine keyifli sürüşler diliyoruz.Talihli Hasan Deveci

Vodafone aboneleri kredi kartları veya vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri 542’yi arayarak veya Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebiliyor. E-fatura abonesi olmak isteyenlerinse e-fatura (boşluk) e-posta adreslerini yazıp 7000’e ücretsiz göndermeleri yeterli oluyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU