Ana sayfa Donanım Vodafone Red’liler 23 Ülkede Özgürce Konuşuyor

Vodafone Red’liler 23 Ülkede Özgürce Konuşuyor

Vodafone’lular için yurt içi ve yurt dışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran “Her Şey Dâhil Pasaport” hizmeti, sömestr tatilinde 23 ülkede fatura kaygısına son veriyor. Vodafone Red’liler tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve internetlerini yurt dışında da özgürce kullanabiliyor.

Vodafone’luların hayatını kolaylaştıran Red dünyası, yurt dışına seyahat eden abonelerine maliyet avantajı sağlamayı sürdürüyor. Vodafone Türkiye, Red’liler sömestr tatilinde yurt dışında özgürce iletişim kurabilsinler diye fatura şokunu “Her Şey Dâhil Pasaport” ile ortadan kaldırıyor.

VF red

Türkiye’de ilk ve tek olan Her Şey Dâhil Pasaport hizmetiyle 23 ülkede Vodafone Red’liler Türkiye’deymiş gibi tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve internetlerini özgürce kullanabiliyor. Her Şey Dâhil Pasaport hizmetinin geçerli olduğu 23 ülke şöyle sıralanıyor: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Katar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yeni Zelanda, Yunanistan.

Fatura kaygısı olmadan mobil iletişim hizmetlerini kullanmayı kolaylaştıran Her Şey Dâhil Pasaport, Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi’yle, yurt dışında iletişimi özgürleştiriyor. Abonelerin yurt dışındaki dakika, SMS veya internet kullanımı otomatik algılanıyor. Kullanım yapılmadığı günlerde aboneye bir ücret yansıtılmıyor. Eğer dakika, SMS veya internet kullanımı yapılırsa günlük 9,90 TL kullanım ücreti alınıyor ve Vodafone’lular tarifelerindeki dakika, SMS ve hatta internet haklarının tamamını tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce harcayabiliyor. Ayrıca yurt dışında aboneler tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve internet kullanımlarında da yurt içi paket aşım fiyatları üzerinden ücretlendiriliyor.

Her Şey Dâhil Pasaport, hem Türkiye’de hem de yurt dışında aktif hale getirilebiliyor. Yurt içinde abone olmak için HERSEYDÂHİL yazıp 7048’e mesaj atmak, yurt dışında abone olmak için HERSEYDÂHİL yazıp +905427048000’a mesaj atmak yeterli.

Kingston HyperX Cloud inceleme

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler