ViewSonic, 23,8 inç FHD dokunmatik ekranlı monitörünü tanıttı

54

ViewSonic hem iç hem de küresel pazarda geniş bir monitör pazar payı bulunuyor. Marka şimdi de ViewSonic TD2465-CN monitörünü tanıtırken cihaz yakın zamanda piyasaya sürülecek.

ViewSonic TD2465-CN, ekrana ince çerçevelerle şık bir tasarım getiriyor. Bu monitör, sezgisel etkileşim için duyarlı on noktalı dokunmatik ekrana sahip yüksek çözünürlüklü bir VA paneline sahiptir. 60Hz’de 1920×1080 piksel çözünürlükle çeşitli görevlere uygun net, keskin görseller sunar. 16:9 en-boy oranı, geniş bir görüş açısı sunarak hem iş hem de eğlence ihtiyaçlarına uygun olmasını sağlıyor.

ViewSonic

Yeni Hyundai KONA

Monitör 3000:1 kontrast oranı ve 250 cd/m2 parlaklık sunuyor. 7 ms tepki süresi, hareket bulanıklığını en aza indirerek daha akıcı grafikler sağlar. Ekran, çizilmelere karşı dayanıklı ve uzun süreli performans sağlayan dayanıklı 7H yüzey kaplamasıyla korunmaktadır. Doğru renk gösterimi için 8 bit derinlikte (6 bit + Hi-FRC) 16,7 milyon rengi destekliyor.

NTSC’nin %72’sini ve sRGB renk gamının %102’sini etkileyici bir şekilde kaplayarak zengin ve gerçekçi renkler sunar. Yerleşik 2W*2 hoparlörler ve entegre güç kaynağı kolaylık sağlar. Bağlantı seçenekleri arasında çeşitli ihtiyaçları karşılayan DP, HDMI ve USB bulunuyor.

54

ViewSonic TD2465-CN, uygun fiyatlı bir monitör için makul özellikler sunar. Ancak şirket henüz monitörün fiyatını ve satış tarihini açıklamadı. En azından başlangıçta Çin ile sınırlı olmasını bekliyoruz. Önümüzdeki aylarda küresel pazarlarda da piyasaya sürülebilir.

JBL yeni Authentics markalı akıllı hoparlörlerini tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir