Ana SayfaAkıllı TelefonÜlkemizde satışa çıkmasını beklediğimiz 10 yeni telefon!

Ülkemizde satışa çıkmasını beklediğimiz 10 yeni telefon!

IFA 2015 ve sonraki süreçte çok sayıda yeni akıllı telefon duyuruldu. Piyasaya çıkan veya sadece lansmanı yapılan tüm yeni akıllı telefonları haber olarak sizlere aktarmıştık. Bu galerimizde ise yakın zamanda ülkemizde satışa çıkmasını beklediğimiz akıllı telefonları listeledik. Eklemek istediğiniz modeller varsa, yorumlar bölümünde belirtebilir, fiyat tahminlerinizi de aynı alana yazabilirsiniz.

akilli-telefon-sektoru

Son 3 aylık süreçte yirmiye yakın yeni akıllı telefon duyuruldu. Bu telefonların ufak bir kısmı ülkemizde satışa çıktı ancak çoğundan henüz bir haber alamadık. Bu sebeple ilerleyen sayfalarda ülkemizde yakın zamanda satışa çıkmasını beklediğimiz telefonları listeledik.

Eylül ayının başında Berlin’de düzenlenen IFA 2015’ten bu yana duyurulan modellerin bir kısmının Türkiye’de satışa çıkmasına kesin gözüyle bakıyoruz. Ancak bazı modellerin gelmesine şüpheli yaklaşıyoruz. Listemizdeki modelleri inceleyerek sizler de tahminlerinizi ve öngörülerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz. İşte yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkmasını beklediğimiz 10 yeni telefon…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting