Ana Sayfa Haber Ücretsiz Navigasyon Hizmeti

Ücretsiz Navigasyon Hizmeti

Navigasyon hayatımızda önemli bir yeri olan yazılım. Bunun sayesinde büyük şehirler elimizin avuç içerisine sığan telefonlarımız kadar oluyor. Gideceğimiz adrese daha kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf ediyoruz.

Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayarak, büyük kazanımlara sebep oluyor. Bugün sizlere ücretsiz navigasyon hizmetini sonbahar döneminde yayına sokacak, yandex navigasyondan bahsetmek istiyorum.Yandex navigasyon uygulaması, Rusya ve Ukrayna’da en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Yandex  navigasyonun bu başarısının sebebi, trafik yoğunluğunu göstermesi, ayrıca gideceğiniz yerlere alternatif yollar göstermesidir. Trafiğin yoğun olduğu yerlerden sizleri kurtararak, yoğunluğu az olan yerlere sizleri yönlendiriyor ve siz gideceğiniz yere böylece daha hızlı varabiliyorsunuz. Bu özelliği onun başarısını Rusya’da ve Ukrayna’da yukarılara taşımıştır. Aynı özellikle Türkiye’de de uygulama kısa zamanda ücretsiz olarak sunulacaktır.

Yandex

Yandex navigasyonun sadece ilgi çeken özelliği bu değil, daha başka özelliklerde sunuyor. Mesela sesli yol tarifi özelliği bunlardan birisidir. Yandex Türkiye’ye geldi geleli güzel işler başarmak için uğraşıyor. Hizmetleri ile ön sıralara geçmeye çalışan yandex, navigasyon uygulaması sayesinde Türkiye’de ön sıralara geçebilir.  Yandex navigasyon gerçek zamanlı trafik bilgisine yer verecek, kullanıcılarına ayrıcalık kazandıracaktır.

Türkiye’de tüm şehirlerin ve yolların güncellenmiş haritalarına sahip olacaktır. Sürekli güncellenecek olan haritalar sayesinde hataya yer bırakmayacaktır. Uygulama henüz hazırlık aşamasında ancak en kısa sürede yayına girecek. Sonbaharın ortalarında yayında görmeye hazırlana biliriz. Uygulamadan haberdar olmak isteyenler, navi.yandex.com.tr sitesine e-mail adreslerini bırakarak, ürün çıktığında haberdar olabilirler.

Bu uygulama İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda çalışacaktır. Uygulama güzel bir uygulamadır. Çıktığında bizlerde deneyip tekrar burada görüşlerimizi yazacağız. Türkiye’nin tüm şehirlerinin ve şehirler arası yollarının yüklü olacağı yandex navigasyonla artık şehirlerin trafiğinden kaçmak daha kolay olacak gibi. Bilmediğiniz büyük şehirlerde gideceğiniz yere daha kolay ulaşacaksınız. Böylece birilerine yol sorma derdiniz de olmaz.

Yandex Türkiye temsilcisi ürünleri hakkında iddalı olduklarını söylüyor. Türkiye şartlarına uygun tasarlanan yandex navigasyon sistemi çok etkili olacağını söylüyor. Özellikle trafik anında sunduğu alternatifler, onu cazip kılan en büyük özellik olduğunu dile getiriyor. Ne diyelim bekleyip, göreceğiz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting