Ana sayfa Genel Ücretsiz internet kampanyası

Ücretsiz internet kampanyası

İletişim ihtiyaçlarını Ticket üzerinden Millenicom Bulut Perakende sistemine taşıyan işletmeler üç ay ücretsiz internet kazanıyor.

Türkiye’de 1,5 milyonu aşkın çalışana yemek kartı, akaryakıt kartı, hediye kuponu gibi çözümler sunan Edenred ile 2004 yılından beri hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine bütünleşik telekom hizmetleri sunan alternatif telekom şirketi Millenicom, ücretsiz internet  kampanyasına imza atıyor.  

Elektrik faturalarından araç kiralamaya, ofis alışverişlerinden ön muhasebe hizmetlerine kurumsal müşterilerin ve çalışanlarının kendilerine özel avantajlardan yararlanarak giderlerinin azaltılmasını sağlayan Ticket, Red Club, Business avantajları arasına bir yenisini daha ekledi. 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek kampanya süresince işletmeler iletişim ihtiyaçlarını Ticket üzerinden Millenicom Bulut Perakende’ye taşıdıklarında bir santralin kazandırdığı tüm fonksiyonlara perakende sektörüne özel olarak hazırlanmış olan arama raporları ile sahip olacaklar. Kampanyaya katılan işletmeler; Her Yöne 300dk Ses Paketi, 8 Mbps’ye kadar limitsiz (50 GB AKN) İnternet, 2 Hat Destekli FXS Gateway, 4 portlu VDSL Kablosuz Modem avantajlarını içeren Bulut Perakende santral hizmetine  149 TL yerine 79 TL’ye ve 3 ay bedava fırsatıyla erişebilecekler.

1485764991_Ticket_Millenicom

Edenred Türkiye Satış Direktörü Evren Erdinç işbirliğiyle ilgili olarak “Ticket olarak; kullanıcılarımıza kurumsal satın almalarda indirimler sunan Red Club Business platformu ile iş ortaklarımıza pek çok özel kampanya düzenliyoruz. Bu kapsamda Millenicom ile işbirliğimiz de bizim için çok önemli. Red Club Business avantajlarına yenilerini eklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Millenicom Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Petek Öztürk; gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “EWE Türkiye Holding’in %100 iştiraki olan Millenicom olarak; yerel pazarda elde ettiğimiz 12 yıllık tecrübeyi, EWE grubun Almanya’da 85 yıldır sürdürmekte olduğu mükemmeliyet vizyonu ile birleştirerek hizmet kalitesini daha da yüksek seviyeye taşımaya devam ediyoruz. İletişim ihtiyaçlarını zorunluluk olmaktan çıkartarak, maliyet avantajı ile işletmelere değer katan yan faydalar sağlıyoruz. Edenred ile yapmış olduğumuz iş ortaklığını bu anlamda çok önemsiyoruz.  Perakende sektöründe gerçekleştirdiğimiz yatırımı,  Edenred iş ortaklığı ile pekiştirmek bizim için son derece sevindirici!”

Güneş Enerjili Yüzen Adalar Geliyor

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler