Ana SayfaAppleÜcretsiz AirPods isteyen var mı? Apple Türkiye'den bomba kampanya!

Ücretsiz AirPods isteyen var mı? Apple Türkiye’den bomba kampanya!

Apple, iPad veya Mac modellerinden birini satın alan öğrencilere ücretsiz AirPods vereceğini açıkladı. İşte efsane kampanyanın detayları.

Apple, okula dönüş kapsamında başlattığı indirimlere bugün Türkiye’de de başladığını açıkladı. Apple Türkiye, iPad veya Mac modellerininden birini alana ücretsiz AirPods vereceğini açıkladı. Peki, bu kampanyanın detayları neler? AirPods’a ücretsiz olarak nasıl sahip olabileceksiniz?

Apple iPhone modelleri değişim ücreti zamlandı: İşte yeni pil, ekran ve batarya değişim ücretleri!

Apple’ın açıklamasında göre; Apple Store’dan iPad Pro, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, iMac veya iMac Pro modellerini satın alan tüm öğrencilere AirPods ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca ücret ödeyerek AirPods’un bir üst modeli olan AirPods Pro modelini de alabileceksiniz.

iPad Pro, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, iMac veya iMac Pro alanlar; AirPods ve Şarj Kutusu‘na ücretsiz olarak sahip olacak. 350 TL daha fazla ödeme yaparak AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu veya 799 TL ödeyerek AirPods Pro‘ya sahip olabileceksiniz.

Ücretsiz AirPods

Eğer öğrenciyseniz ve yakın zamanda iPad veya Mac almayı düşünüyorsanız bu kampanyayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Eğer kablosuz kulaklık ihtiyacınız varsa, buradan Apple’ın öğrenci sayfasından bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için öğrenci olmanız gerektiğini belirtelim.

Apple’ın zaman zaman bu tip kampanyalar ile eğitimi desteklemesi oldukça sevindirici bir haber. Ancak keşke fiyatlar bu kadar yüksek olmasa da her öğrenci iPad satın alıp projelerini oradan gerçekleştirebilse.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU