Ana SayfaGenelTwitch, Olimpiyat Oyunları'na özel yayın yapacak

Twitch, Olimpiyat Oyunları’na özel yayın yapacak

Olimpiyat Oyunları, COVID-19 salgını nedeniyle ertelendikten sonra bu yaz Tokyo’da gerçekleştirilecek. ABD yaşıyorsanız çeşitli NBC platformlarında oyunları yakalamanız münkün ancak artık oyunlara yetişmenin başka bir yolu daha olacak; Twitch.

Sports Business Journal tarafından bildirildiği üzere NBC, sık sık televizyon izlemeyen daha genç bir kitleye hitap etmek amacıyla içeriği oyun odaklı canlı yayın platformuna uygun hale getiriyor. Kanal 23 Temmuz’da Olimpiyat Oyunlarının başlamasından bir hafta önce yayına başlayacak. Programda önemli bir stüdyo şovu, sporcularla röportajlar, “maça dayalı Olimpiyatlar öncesi aktivasyonlar” ve Olimpiyat temalı oyun yarışmaları yer alacak. Planların arasında Twitch kullanıcılarının kendi “madalyalarını” kazanabilecekleri günlük çevrimiçi yarışmaları ve NBC’nin primetime yayınına eşzamanlı olarak çalışan bir canlı akışı içerdiği söyleniyor.

NBC is bringing some Olympic Games coverage to Twitch

Günlük önemli şovlar ve atlet röportajlarının yanı sıra Olimpiyat temalı oyun yarışmalarının da yer aldığı bir NBC Olimpiyatları Twitch kanalı geliyor. Twitch, Oyunların “tutku ve rekabetinden” ilham alan içerikler de üretecek. Bu içerikte Twitch’in yanı sıra NBC Olimpiyatları ekibinin yetenekleri de yer alacak. Öne çıkan şovlarda anketler ve Soru ve Cevaplar olacağı için etkileşimli öğeler de olacak. Tokyo Oyunları başlamadan önceki hafta, yayıncılar ve izleyiciler, öğeler toplayarak ve kanalın sohbetinde aktif kalarak sanal bir “Olimpiyat Meşalesi” yakacaklar. İzleyiciler Açılış Töreni gününde sanal bir kazan yakabilecekler. Kanal ayrıca yayıncıların yardımıyla Açılış Töreni öncesinde bir ön gösteriye ev sahipliği yapacak. Twitch kanalında gerçek Açılış Töreni’ni veya varsa canlı sporları göremeyeceksiniz. Bu tarz şeyler için NBC’yi izlemeniz gerekecek, ancak kanalın, ağın Olimpiyat prime time yayınları sırasında Twitch yaratıcıları ile yardımcı akışları (veya ortak akışları) olacak.

Xiaoxin Pad Plus Avrupa pazarında da olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting