Ana Sayfa Genel Türkiye'nin İlk ve Tek İletişim Yazılımı "MSP MESSENGER”

Türkiye’nin İlk ve Tek İletişim Yazılımı “MSP MESSENGER”

Hep merak ederdim Türkiye’nin online iletişim alanında her hangi bir yazılım çalışması yok mu? diye, sonunda denk geldiğim bir haber sonucunda mutlu oldum.

Dört yıllık bir çalışma neticesinde, tamamen Türk yazılımcılarının geliştirdiği MSP Messenger, alanında ki online iletişim yazılımlarından bir adım önde olamasını sağlayacak yeniliklerle, aynı zamanda her kesin beğenisini de kazanacak bir programdır. Programın yazılımında mükemmel bir özellik dikkatimizi çekti. Çünkü bu özellik sayesinde diğer dillerden olan kişilerle iletişim daha iyi sağlanacaktır. 161 dilde çeviri özelliğiyle, dil bilmeseniz de diğer kültürlerle iletişim kurabileceksiniz. Hele bir ticaretçiyseniz ve ihracat tabanlı bir şirketiniz varsa, bu program tam size göre olabilir. Düşünsenize artık tercümana gereksinim duymayacaksınız. MSP Messenger sayesinde hem yazılı hem de sesli olarak istediğiniz dilde ki insanlarla iletişime geçeceksiniz. Siz türkçe yazarken veya konuşurken sistem otomatik olarak yazdıklarınızı veya söylediklerinizi karşı tarafın diline çevirecektir. Herhalde yazılımın sağladığı en büyük özellik bu olsa gerektir. Bunun yanında bir diğer güzel özelliği de, programı kullananlara internet üzerinden alışveriş imkanı sağlamasıdır. Böylece, hem iletişim kuracak, aynı zamanda da arkadaşanıza fikir danışacaksınız. Sadece bu değil tabi özellikleri, televizyon ve radyo dinleme gibi bütün günlük kullandığınız sistemleri, araçları bir arada toplayan bir yazılım özelliğini taşıyor.MspMessenger

MSP Messenger programı bu niteliklere sahip olmakla kendisine eşdeğer yazılımlardan ayrılıyor demiştik, programın geliştiricilerinden Yazılım Mühendisi Necmettin Özalp, bu hususa destek verecek nitelikte şu açıklaması yer alıyor gündemlerde: program ilk üç gün içerisinde, 11 ülkede 30 bin kadar kullanıcıyla buluşmuştur. Bu çok güzel bir başarı, kullanıcı sayısı daha da artacaktır.

Ayrıca Necmettin Özalp, altı ay içerisinde on milyon kişiye programı ulaştıracakları hedefini de açıkladı. Bu programı geliştirmelerinin sebebi olarak ise, bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veren bir online iletişim yazılımının olmadığını düşündüklerinden dolayı harekete geçmişler. Rusya, ABD, Çin gibi ülkelerin tanınmış online iletişimlerinin yanında Türkiye’nin online iletişim yazılımı daha da parlayacaktır kuşkusuz. Şunu da belirtelim ki sizde bu yazılıma ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. www.mspmessenger.com adresine giderek programa ücretsiz sahip olabilir ve deneye bilirsiniz. Türk yazılım mühendislerinin Türkiye’ye döviz sağlayacak ve teknoloji alanında ki prestijimizi arttıracak nice çalışmalar yapmalarını diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting