Türk Telekom’dan Ayda 1 TL’ye Asus Tablet

Tablet kampanyalarına devam eden Türk Telekom, yeni kampanyasıyla 24 aydan başlayan taksitleri ev telefonu faturasına yansıtarak tablet sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Asus ile Türkiye’de ilk kez Windows 8.1 işletim sistemini sunan Türk Telekom, Dört Dörtlük paketlerin yanı sıra uygun fiyatlı Tarife Bağımsız paketlerle de tüketiciyi 3 farklı model tabletle buluşturuyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bireysel ve kurumsal tüm müşterileri için uygun fiyatlarla yeni bir tablet kampanyası başlattı. En yeni teknolojilere sahip, şık tasarımlı Asus tabletlere sahip olmak; uzun vadeli taksit seçenekleri ve ev telefonu faturasına yansıtılan ödeme sistemiyle artık çok daha kolay…

Türk Telekom’un yeni kampanyasıyla, Dört Dörtlük pakete ek olarak ayda 1 TL ödeyerek tablet sahibi olmak mümkün olurken, tarife bağımsız paketler 15 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

asus2

3 farklı Asus tablet, 24 ay taksitle

Türk Telekom, Asus tablet kampanyası ile müşterilerine 3 farklı seçenek sunuyor.

Asus MemoPad 7″Android tablet, Dört Dörtlük pakete ek ayda 1TL X 24 ay taksitle ya da Tarife Bağımsız ayda 15TL X 24 ay taksitle sunuluyor.

Asus MemoPad 10″ Android tablet; Tarife Bağımsız ayda 24TL X 24 Ay taksitle sunuluyor.

Asus Transformers 10″ tablet ise Türkiye ‘de ilk kez Windows 8.1 işletim sistemi ile tarife bağımsız ayda 49TL X 24 ay taksitle ya da tarife bağımsız ayda 36TL X 36 ay taksitle, dileyenleri tablet sahibi yapıyor.

Samsung’dan Esnek Ekran Atağı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin