Türk Telekom’da Online İşlem Teknolojik Hediyeler Kazandırıyor

OnlineHizmetlerKampanyası

15 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında turktelekom.com.tr/ohm ya da Online Hizmet Merkezi uygulamalarından üye girişiyle işlem yapan Türk Telekom bireysel müşterileri, hediye kazanma şansı yakalıyor.

 Türk Telekom kazandırmaya devam ediyor.  Ev telefonu ile ilgili işlemleri Online Hizmet Merkezi internet sitesi üzerinden ücretsiz üye girişiyle yapan 36 Türk Telekom bireysel müşterisi hediye kazanma şansı yakalıyor.  Çekilişte talihlileri MacBook PRO, SONY PlayStation 4+FIFA14,  iPad Mini ve Samsung Galaxy Tab 3 gibi hediyeler bekliyor.

 Online Hizmetler Kampanyası

15 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında “Kullanıcı İşlemleri, Fatura İşlemleri, Abonelik İşlemleri, SMS, Bildirim ve İstekler, Arıza İşlemleri, ADSL İşlemleri, Wiro&Wirofon, Güvenlik İşlemleri” menü başlıkları altından herhangi bir işlem yapan Türk Telekom bireysel müşterileri 1 çekiliş hakkı; Online Hizmet Merkezi uygulamasından kendilerine ait kullanıcı kodu, parola ve şifre ile üye girişi yaparak “Fatura işlemlerim, TT SMS, Faydalı Servisler, Tarife İşlemlerim, Bize Ulaşın, Güvenlik İşlemlerim” menü başlıkları altından herhangi bir işlem yapan Türk Telekom bireysel müşterileri ise 2 çekiliş hakkı kazanacak.

Kampanyanın ardından yapılacak çekiliş sonunda 36 talihli, 3 Adet MacBook PRO, 3 Adet SONY PlayStation 4 + FIFA 2014, 15 Adet iPad Mini ve 15 Adet Samsung Galaxy Tab 3’ten birine sahip olacak.

Amazon Telefondan İlk Görüntüler Yayınlandı