Türk Telekom cep telefonu ve diğer teknoloji ürünlerde ekstra taksit sunuyor

Turk Telekom cep telefonu

Türk Telekom cep telefonu ve diğer teknoloji ürünlerde ekstra taksite başladığını açıkladı. Peki hangi ürünlerde ekstra taksit sunuluyor?

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı cihaz satın almak isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak ‘Taksit Bizden’ kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında seçili cihazlarda 3 aya varan taksit Türk Telekom’dan hediye ediliyor.

Türk Telekom sosyal medyadaki iddiaları yanıtladı

İnsan odaklılık anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak için çalışan Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir kampanya başlatıyor. Akıllı telefon, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulaklık gibi seçili teknolojik cihazları satın almak için Türk Telekom bayilerine gelen bireysel müşteriler, faturalarına ek olarak 6 veya 12 ay taksitlendirme yapabiliyor. Türk Telekom’un 21 Ağustos’ta başlattığı ‘Taksit Bizden’ kampanyası kapsamında bu cihazların ilk taksitini Türk Telekom ödüyor. 

Türk Telekom cep telefonu

Türk Telekom Taksit Bizden kampanyası kapsamında akıllı telefon, akıllı saat, diz üstü bilgisayar ve kulaklıklar 12 ay, tabletler ise 6 ay taksitle müşterilere sunuluyor.  

İşte kampanyanın geçerli olduğu cihazlar

Marka / ModelTaksit SayısıHediye Taksit Sayısı
Oppo A5S123
Samsung A11121
Huawei P Smart S121
Oppo A52121
Huawei Y5 P121
Samsung Tab A861
Casper C350121
JBL T500BT121
Huawei Matebook D15121
Alcatel 1T 1061
Huawei Watch GT2121