TP-Link’ten WiFi Hızı Yüksek, Fiyatı Uygun Yeni Yönlendirici: Archer C80

Archer C80

TP-Link, gelişmiş teknik özelliklerine oranla uygun fiyata sahip olan yeni Archer C80 yönlendiricisini Türkiye’de satışa sundu.

TP-Link, yüksek WiFi hızlarına ulaşan, güçlü teknik özelliklere oranla uygun fiyata sahip yeni yönlendirici (router) modeli Archer C80’i Türkiye’de satışa sundu. 1900 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, ‘Akıllı Bağlantı’ özelliği ile daha sorunsuz ve gecikmesiz bir WiFi bağlantısı sunuyor.

Yüksek hızda internet bağlantısı olan ve çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu evlerde, bu yüksek hızı tüm cihazlara dağıtacak güçlü, hızlı bir yönlendiriciye ihtiyaç oluyor. Örneğin fiber internet kullanıcısı olup hem kablolu hem kablosuz çok sayıda cihazın internete bağlandığı bir ev için Archer C80 ideal bir çözüm sunuyor. Her cihaza yüksek hız, geniş kapsama alanı ve daha verimli bağlantı sunan Archer C80, güçlü Ebeveyn Denetimleri ile güvenliği de ihmal etmiyor.

3×3 MIMO Teknolojisi ve Akıllı Bağlantı!

Archer C80 yönlendirici, birçok güçlü teknik özellikle donatılmış bir ürün. 3×3 MIMO desteği ile üç akışta veri iletip alabilen ürün, 3×3 özellikli Mac’ler gibi bilgisayarların çok daha yüksek verimlikle internet bağlantısından yararlanmasını sağlıyor.

Archer C80

802.11ac Wave2 destekli olan yönlendirici, toplamda 1900 Mbps (5 GHz bandında 1300 + 2.4 GHz bandında 600 Mbps) kablosuz bağlantı hızlarına ulaşabiliyor.  Evde film izleme, online oyun oynama Archer C80 ile daha keyifli hale geliyor.

TP-Link C80 MU-MIMO Wi-Fi Router ile kesintisiz internet!

TP-Link’in yeni yönlendiricisinin üzerinde 4 adet harici, yüksek performanslı anten bulunuyor. Bu antenler WiFi sinyallerini daha geniş bir alana iletebiliyor. Ayrıca ‘hüzmeleme’ (beamforming) teknolojisi sayesinde yönlendirici WiFi’a erişen cihazları algılıyor ve WiFi sinyal gücünü bu cihazlara yoğunlaştırıyor. Böylece evin her yerinde sorunsuzca WiFi’a bağlanılabiliyor.  

Archer C80

Archer C80 yönlendiricinin gelişmiş özelliklerinden bir diğeri ise ‘Akıllı Bağlantı’. Daha verimli bir WiFi sinyal dağıtımı sağlayan bu özellik, yönlendiricinin her cihazın mevcut en iyi bandı kullanmasını sağlıyor. Ayrıca eski tip cihazların ağı yavaşlatmasını engelleyen Archer C80 ile daha adil bir bağlantı da elde ediliyor. 

Archer C80 yönlendirici, kablolu bağlantıda da hız ve güvenlik sunuyor. Cihaz üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişleri ile (1 adet WAN, 4 adet LAN girişi) PC, akıllı TV, oyun konsolu gibi cihazlar yüksek hızda kablolu bağlantıya erişebiliyorlar. 

Archer C80

Ev ağını kişiselleştirip daha güvenli hale getirmeye yarayan Ebeveyn Denetimi, Misafir Ağı gibi özelliklerle donatılmış olan yönlendirici, TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde hem kolay kuruluyor hem de tüm bu özellikler kolayca yönetilebiliyor. Bulut desteği sayesinde de yazılım güncellemeleri bulut hesabından alınıyor ve yönlendirici uzaktan yönetilebiliyor.  IPv6, IPTV gibi özelliklere de sahip olan Archer C80’in tavsiye edilen satış fiyatı 78 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Archer C80


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir