Ana SayfaDonanımTP-LINK’ten VPN Destekli Modem Router TD-W8960N

TP-LINK’ten VPN Destekli Modem Router TD-W8960N

TP-LINK’in TD-W8960N kablosuz Modem Router’ı, IPSec VPN desteği ile hem şirket ağı ve uzak kullanıcılar arasında güvenli bağlantı imkanı hem de tek bir cihaz üzerinden çok sayıda özellik sağlıyor.

TP-LINK tarafından geliştirilen TD-W8960N kablosuz Modem Router, yüksek hızda yüksek kapasiteli modem ve router özelliklerinin yanısıra, sahip olduğu VPN (Virtual Private Network) özelliği ile de istenen ofis noktaları veya gezgin kullanıcılar ile merkez ofisleri arasında internet üzerinden şifreli tüneller oluşturarak verilerin maksimum güvenliğini sağlıyor. Cihaz aynı zamanda rengi, şık tasarımı ve özelliklerine göre çok uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Aynı anda 10 IPSec VPN  tüneli destekleyebilme özelliği ile TD-W8960N kullanıcıların, evden şirket ağı veya uzak noktalara tam güvenli iletişimini mümkün kılıyor.

Cihaz, VPN özelliğinin yanısıra, yüksek performans ve üstün güvenilirlik özelliği ile ev ve küçük işletmeler için uygun maliyetli çözümler sunuyor. Yüksek hızlı ADSL2+  modem, 4 Portlu 10/100 Mbps hızında NAT router ve kablosuz N erişim noktası işlevlerini birleştiren TD-W8960N sayesinde kolayca kablosuz ağ oluşturmak ve yüksek hızda internet erişimi sağlamak da mümkün oluyor.

TD-W8960N’in 300 Mbps’a ulaşan hızı, kesintisiz online oyun oynamayı, HD kalitesinde video seyretmeyi ve internet üzerinden telefon görüşmeleri yapmayı sağlıyor.

TP-LINK bir kez daha tek bir cihazda birden fazla özellik arayanlara çok uygun fiyatla mükemmel bir çözüm sunuyor.

TD-W8960N başlıca özellikleri şöyle sıralanıyor:

IPSec VPN Desteği: IPSec VPN işlevi ile TD-W8960N,  kablosuz ADSL modem router olmanın yanı sıra, aynı anda 10 IPSec VPN tüneli destekleyebilen VPN ağ geçidi olarak çalışma özelliğine de sahip. Bu özellik, güvenli ve engelsiz iletişim talep edenler için çok önemli bir avantaj sunuyor.

Tek Noktadan Çözüm: All-in-one cihaz olarak TD-W8960N yüksek hızlı bir DSL modem, 4 portlu bir 10/100Mbps NAT router ve kablosuz N erişim noktasının işlevlerini birleştiriyor. Cihaz, yüksek hızlı ADSL2+ internet bağlantı tiplerini destekliyor. Bir kez kurulduktan sonra, cihazın kablolu / kablosuz işlevleri sayesinde cihazlar arasında, internet’te gezinmek; IP telefonu ile yüksek kalitede kesintisiz konuşma yapmak, HD video seyretmek ve aktarmak ve diğer görüntü, ses paylaşımlarını hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor.  Böylece, birden fazla ağ cihazından alınabilecek hizmet ve performans çok uygun fiyatla tek bir cihazdan alınabiliyor.

Yüksek Hızda İnternet Erişimi: Cihazın bir başka özelliği de DSL internet bağlantısının sürekli açık olması. Bu nedenle kullanıcıların çevirmeli ağ veya internet ağına bağlanmaları için beklemeleri gerekmiyor. TD-W8960N, yüksek performans ve uzun süre kullanıcıların yerel ağ internet sağlayıcısına bağlı kalmalarını sağlıyor. Cihaz aynı zamanda yazılım ve diğer ayarlar ISP’den kullanılabilir olduğunda otomatik olarak güncelleme yapan TR-069 özelliğini de destekliyor. Bu özellik, ISP’de tanımlanması durumunda otomatik kurulum desteği sunuyor.

All-in-one: TD-W8960N, birkaç ağ cihazının tek bir cihaz içine yerleştirilmiş hali gibi çalışıyor. ADSL2 + modem, NAT router, switch ve 300Mbps kablosuz erişim noktası gibi hepsi bir arada özellikleri sayesinde yüksek hızda kablosuz internet bağlantısı erişimi ve paylaşımı için birden fazla cihaz satın alma gereksinimini ortadan kaldırıyor.

300 Mbps Kablosuz Aktarım-Daha Fazla Güç: Cihaz, 300 Mbps kablosuz veri aktarım hızı ve 4 adet 10/100 Mbps LAN girişi sayesinde, gecikmesiz konferans konuşmaları, HD video akışı ve online oyun oynama gibi yoğun bant genişliği gerektiren uygulamalar için ideal özelliklere sahip bulunuyor.IEEE802.11n standartı ile uyum içinde olan hareketli çift antene sahip olan TD-W8960N ile geleneksel 11g ürünlerinin 15 katına kadar hıza ve 5 katı menzile ulaşılıyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting