TP-LINK’ten gece/gündüz çekim yapabilen bulut kamerası

NC220UN 02 k

Kablosuz ağ pazarının dünya lideri TP-LINK, ‘bulut’ destekli yeni IP kamerasını satışa sundu. NC220 model kamera 300Mbps yüksek kablosuz hızı ve gece/gündüz çekim yapabilmesi ile güvenlik konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayabiliyor.

Tam karanlık ortamda bile 18 metreye kadar çekim yapabilen TP-LINK’in yeni IP kamerası, hareket algılama özelliği ve buna bağlı olarak e-posta ya da FTP ile bildirim yapma özellikleriyle güvenlik açısından önemli avantajlar sunuyor.

Ev ya da ofisin dışındayken o noktalarda olup bitenleri gerçek zamanlı olarak takip etmeyi sağlayan NC220 ile uzaktayken de bilgisayar ya da akıllı telefon/tabletten kamera görüntülerine ulaşılabiliyor. TP-LINK’in özel ve ücretsiz uygulaması olan TpCamera App (IOS ve Androd uyumlu), akıllı telefon ya da tablete yüklenerek NC220’in gece/gündüz çektiği görüntüler her yerden, her zaman izlenebiliyor.

NC220UN 02 k

Gece görüş fonksiyonuna sahip olan NC220 ile 7 gün 24 saat güvenlik sağlanıyor. Olağandışı bir hareket olduğunda kamera, e-posta ile anlık bildirim yapıyor. Bu sayede kullanıcı hem kötü niyetli kişilerin görüntülerine sahip oluyor ve yasal süreçte kullanabiliyor, hem de güvenlik güçlerini anında bilgilendirerek müdahale olanağı elde ediyor.

TP-LINK NC220’in güçlü özellikleri bunlarla da sınırlı değil. 300Mbps kablosuz hıza sahip olan IP kamera, aynı zamanda WiFi kapsama alanını genişleten bir menzil genişletici (range extender) işlevine de sahip. Bulunduğu noktada aldığı WiFi sinyalini tekrarlayarak, evin/ofisin diğer noktasına ulaştıran kamera sayesinde ek kapsama alanı elde edilmiş olunuyor.

Uygun tasarımı sayesinde her yere kolayca yerleştirilen NC220’nin kurulumu da çok basit. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 104 USD + KDV.

yeni Dell Precision daha fazla güç ve performans sunuyor