Ana SayfaTP-Link Gigabit Powerline Starter Kit ile gigabit bağlantıdan ödün vermeyin

TP-Link Gigabit Powerline Starter Kit ile gigabit bağlantıdan ödün vermeyin

TP-Link Gigabit Powerline Starter Kit ile karşınızdayız. Model numarasını da vermemiz gerekirse, TL-PA7017 KIT. Kompakt tasarıma sahip, tak çalıştır formunda bir ürün.

TP-Link, ağ çözümleri için en çok tercih edilen markalardan bir tanesi. Firma, pek çok farklı amaca hizmet edebilecek, pek çok farklı üründen oluşan geniş bir yelpazeye sahip. Bugün bahsedeceğimiz ürün ise, gigabit bağlantı tercih edenler için.

TP-Link Gigabit Powerline Starter Kit, ülkemizde şu an 450-600TL arasında fiyatlara satılıyor. En uygun fiyat için internette araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Şimdi gelelim ürünün sunduklarına…

Tp-Link diyor ki “Elektrik Kablo Tesisatınız ile Gigabit Ağınızı Kolayca Genişletin”

Kutuyu açınca 2 Powerline adaptör, 2 tane de ethernet kablosu var. kabloların her biri 2 metre civarında. dolayısıyla raf ya da set üstündeki akıllı televizyon, konsol ya da dizüstü PC’leriniz için yeterli mesafeyi sunuyor diyebiliriz.

Avuç içinde neredeyse kaybolacak kadar ufak boyutlardalar. Oldukça şirin görünüyorlar aslında. İki adaptörün de üzerinde pair tuşu, yani eşleştirme tuşu var. Ek olarak, ikisinde de 3 tane mini led bulunuyor, bu sayede güç ve bağlantı gibi detayları takip edebilirsiniz.

Tak ve çalıştır

Birkaç dakika içinde eşleştirip çalıştırmak kolay. Birbirine yakın mesafelerde prizlere bağlayın, çoklu priz değil ama, ayrı priz. Sonra sırayla “pair” tuşuna 1 saniye basın yeter. İki adaptörde de var. İlkine 1 saniye basılı tuttuktan sonra diğerine de 2 dakika içinde 1 saniye basılı tutmanız yeterli oluyor ve eşleşme sağlanıyor.

Bundan sonra, 1 adaptörü ethernet kablosu aracılığıyla router’ınızın LAN portuna, diğerini de bağlamak istediğiniz elektronik cihazınıza yakın mesafedeki prize takmanız gerekiyor. Sonra da bu adaptöre de ethernet kablosu bağlıyorsunuz ve onu da istediğiniz cihaza takıyorsunuz. Böylece 1 gigabit’e kadar hızın mümkün oldugu bağlantıyı elde ediyorsunuz.

Bir diğer deyişle, internet sağlayıcınızın size sunduğu en yüksek hızı, ev ya da ofisinizin farklı, router’a uzak olan bir noktasında bile performans kaybı olmadan elde edebiliyısunuz.
Burada 300 metrelik bir mesafeye kadar söz ediliyor, ki bu da çok katlı ofis ya da çok katlı evlerde rahat kullanım anlamını taşıyor.

TP-Link Gigabit Powerline Starter Kit ile gigabit bağlantıdan ödün vermeyin

Oyunları ve filmleri, kesintisiz ve yüksek kalitede deneyimleyin

Bu sayede, yüksek grafik kalitesine sahip ve iyi internet bağlantısı gereksinimi bulunan online oyunları oynayabilir, PC’niz ya da akıllı televizyonunuz üzerinden yüksek çözünürlüklü dizi ve filmleri takip edebilirsiniz.

Ek olarak, daha fazla adaptör alınırsa, daha geniş tek bir ağ da oluşturulabilir. Bunu da belirtelim. Ürünün Tüm HomePlug AV ve AV2 Standart Powerline adaptörleri ile uyumlu oldugunu da eklemekte fayda var.

Cihaz, güç tasarruf moduna da sahip. Kullanımı bitirdiğiniz an, otomatik olarak normal “Çalışma” modundan “Güç Tasarrufu” moduna geçerek enerji tüketimini% 85’e kadar azaltabiliyor.

Redmi Note 10 64GB incelemesi: 3000 TL fiyatı var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting