Ana sayfa Donanım Toshiba’dan Canvio AeroCast Kablosuz HDD

Toshiba’dan Canvio AeroCast Kablosuz HDD

Toshiba’nın Wi-Fi bağlantı özellikli HDD depolama cihazı Canvio AeroCast modeli tanıtıldı. Toshiba’nın Canvio depolama serisine yeni katılan heyecan verici modeli, medya içeriklerini mobil cihazlardan tamamen kablosuz olarak paylaşmaya ve yedeklemeye imkan verirken, Google Cast Ready uygulamasını indirerek eğlence içerikleri tamamen kablosuz olarak doğrudan HDTV’ye aktarılabiliyor. Canvio AeroCast kendi kablosuz LAN ağını yarattığından, içeriklerinize erişmek için internete bağlı olmanıza bile gerek kalmıyor.

Canvio_AeroCast_04

Dev 1TB depolama kapasitesi sunan, taşınabilir Canvio AeroCast’a aynı anda akıllı telefon, tablet veya notebook gibi altı adet cihazdan erişilebiliyor; böylece aileler ve arkadaşlar için aynı ev içinde içerik paylaşımı son derece kolay hale geliyor. Ayrıca, Android ve iOS cihazlar için özel Toshiba Kablosuz HDD uygulaması ile mobil cihazlarınızda internet gezintisi, streaming veya dosya kaydetmek her zamankinden daha da kolay. Kullanıcı arayüzü, görüntüleri ön izleme ve kilit kelime ile arama özelliklerine sahip olduğundan kullanımı hem gerçekten basit, hem de eğlenceli. Ayrıca kullanıcının film, müzik ve fotoğraf gibi kişisel dijital içerikleri tüm aile ile birlikte izleyebilmek için evdeki televizyona kablosuz olarak aktarılabiliyor. Windows ile uyumlu olduğundan Canvio AeroCast üzerindeki içeriklere Windows Explorer kullanarak da erişilebiliyor.

Canvio_AeroCast_01_with_reflection

 

2014’de Oyuna ve Müziğe İlgi 5 Kat, E-Kitaba İlgi 7 Kat Arttı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler