SanDisk, Connect Ürün Serisini Türkiye’de Pazara Sundu

Connect Wireless Medya Sürücü 2

Bu yeni ürün serisi, SanDisk Connect Wireless Flash ve SanDisk Connect Wireless Media Drive kablosuz flash bellek depolama cihazlarını içeriyor.  Bu iki yeni cihaz, portatif ve kablosuz depolama cihazları alanında tamamen yeni bir dönemi müjdeliyor. Bu cihazlar, artık flash disklerin bilgisayarların USB portuna fiziksel olarak bağlanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve içerik depolama ve de paylaşmayı daha da kolaylaştırıyor.

SanDisk Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal, yeni ürünlerle ilgili şunları söyledi:  “günümüzde tüketicilerin sahip oldukları mobil cihazların ve ürettikleri içeriğin bir çığ gibi büyümesiyle çok farklı bir çağı yaşıyoruz. SanDisk’in yeni Connect ürün serisiyle, tüketicilerin kişisel depolama teknolojilerinde duydukları ihtiyaçları adresliyoruz. Kablosuz teknolojilerin avantajlarıyla küçük flash bellek depolama çözümlerinin portatifliğini bu yeni ürün serisinde birleştiriyoruz.”

Pratik ve uygun fiyatlı bir çözüm

SanDisk Connect Kablosuz Flash Sürücü, kullanıcıların birden çok cihaz ile kablosuz olarak mobil cihazlar ve bilgisayarlar arasında veri depolamasını, paylaşmasını ve stream etmesini sağlayan pratik ve uygun fiyatlı bir çözüm sunuyor. En küçük boyutlu kablosuz USB depolama aygıtı olan sürücü, kullanıcıların internet bağlantısı ya da kabloya gerek duymadan 32GB’a kadar ekstra depolamadan yararlanmasını sağlıyor. Birden fazla kullanıcı aynı anda birden fazla cihazdan sürücüye bağlanarak fotoğraf, film, müzik ve dökümanlara ulaşabiliyor. Cihaz tam şarj olduğunda 4 saate kadar sürekli streaming yapılabiliyor. Connect Wireless Medya Sürücü 2

SanDisk Connect Kablosuz Medya Sürücüsü sürekli seyahat eden kişiler ya da aileler gibi eğlenceye dilediği anda ulaşmak isteyen kişiler için ideal bir yol arkadaşı. Kullanıcılar yüksek çözünürlüklü (HD) filmler, videolar, müzikler ve fotoğraflarına diledikleri anda ulaşabiliyor. Cep boyutundaki bu stil sahibi cihaz, pratik ve taşınabilir olması için tasarlandı. Tek tam şarj ile 8 saat streaming yapılabiliyor. 64GB’a kadar çeşitli kapasite seçenekleri olan cihazda kullanıcıların daha fazla veri saklamasını ve diğer mobil cihazlarındaki verilere kolayca ulaşabilmesini sağlayan bir  SDHC™/SDXC™ hafıza kartı girişi bulunuyor. Medya sürücüsüne aynı anda 8 mobil cihaz bağlanabiliyor ve aynı anda 5 HD filme kadar streaming yapılabiliyor.

Kullanımı kolay ve uyumlu

Sandisk Connect ürünleri iPhone, iPad, iPod Touch, Kindle Fire ve Android cihazların yanı sıra PC ve Mac bilgisayarlar ile de uyumlu. Film, müzik, fotoğraf ve belgeler; dosyaları sürükleyip bırakarak kolayca yükleniyor. Android cihazlarınız için Sandisk Connect aplikasyonunu App Store , Google Play™ Store ve Amazon Appstore’lardan indirebilirsiniz.

SanDisk Connect Kablosuz Flash Sürücü için tavsiye edilen satış fiyatı; 229TL(32GB) ve 289TL(64GB).

SanDisk Connect Kablosuz Medya Sürücü için tavsiye edilen satış fiyatı; 144TL(16GB), 169TL(32GB) ve 289TL(64GB).

Whatsapp Yayından Kaldırıldı!