Ana SayfaGenelThe Simpsons hakkında bilinmeyen bir detay ortaya çıktı!

The Simpsons hakkında bilinmeyen bir detay ortaya çıktı!

The Simpsons yazarı, ana karakterlerinden biri olan Homer Simpson’ın başarısının bir sırrını paylaştı. Animasyonlu durum komedisi şu anda 32. sezonunda ve yakın zamanda kilometre taşı 700. bölümünü yayınlayarak tarihteki en uzun prime time senaryolu televizyon şovu oldu.

Dizi, hızla pop kültürünün büyük bir parçası haline gelen bir fenomen haline geldi. Homer Simpson, dizinin yayında geçen otuz yılı boyunca çoğu bölümün odak noktası oldu. Şovun pek çok hayranı, Homer’ı sloganları, yemeğe ve biraya olan sevgisi ve zeka eksikliği ile hatırlıyor. Homer’in yaşadığı duygusal anların yanı sıra komik özellikleri de onu televizyon tarihinin en ikonik karakterlerinden biri yapmıştır. The New Yorker’a verdiği röportajda eski yazar John Swartzwelder, Homer Simpson’ın klasik karakterini yazmasının sırrını açıkladı. Swartzwelder, Simpsonlar’daki orijinal yazı ekibinin bir parçasıydı ve 2003 yılına kadar yapımcı olarak gösterildi ve şov için toplam 59 bölüm yazdı. En iyi ve beğenilen komedi yazarlarından biri olarak kabul ediliyor ve daha önce hiç röportaj vermedi. Swartzwelder, eski şovmen Mike Reiss’in Homer Simpson’ı ilk olarakkonuşan bir köpek” olarak yazdığına dair yaptığı açıklamayı doğruladı.

The Simpsons hakkında bilinmeyen bir detay ortaya çıktı!

Swartzwelder’ın yorumu, Homer’in yıllar içindeki davranışı düşünülürse çok mantıklı geliyor. Karakterin kısa bir süre içinde zıt ruh hallerine sahip olduğu biliniyor; bir saniye önemsiz haberlerden ötürü coşuyor ve bir sonraki anda öfkeleniyor. Homer aynı zamanda tembel, agresif, olgunlaşmamış ve dürtüsel. Yani bazı evcil hayvanların sahip olabileceği tüm niteliklerlere sahip. Simpsons, tüm platformlarda ortalama yedi milyon izleyici ile büyük reytingler almaya devam ediyor. Disney + ‘da sunulan şovla, daha fazla nesil diziyi keşfetmeye devam ediyor. The Simpsons’da hem kamera önünde hem de arkasında birçok değişiklik yapılmış olsa da, Homer Simpson hala her zamanki gibi aptal ve eğlenceli olmaya devam ediyor.

Vivo X60t Pro 33W hızlı şarjla geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting