Ana sayfa Genel The Last of Us Part 2 ilk oyundan çok daha büyük olacak

The Last of Us Part 2 ilk oyundan çok daha büyük olacak

The Last of Us Part 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Görünen o ki devam The Last of Us’ın devam oyununda bizleri çok daha derin bir hikaye kurgusu bekliyor.

Naughty Dog tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen The Last of Us Part 2, önümüzdeki yılın Şubat ayında raflardaki yerini almış olacak. Henüz oyunun çıkmasına hayli uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen 2 – 3 günde bir The Last of Us 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Üstelik bu detayların kaynağı da genelde en yetkili ağızlar oluyor.

Geçtiğimiz gün de Naughty Dog’un önemli isimlerinden biri olan Halley Gross oyun hakkında bazı söylemlerde bulundu. Gross, The Last of Us 2’nin ilk oyuna nazaran yüzde 50 daha büyük olduğunu söyledi.

The Last of Us Part 2

Oyunun yazarlarından biri olan Gross, bunu her anlamda söylediğini, ikinci oyunda daha büyük mekanların, daha fazla karakterin, daha fazla animasyon ve sinematiğin olduğunu dile getirdi.

The Last of Us 2, 21 Şubat’ta Türkçe alt yazı ve Türkçe dublaj desteğiyle satışa sunulacak.

Uncharted filmi için Travis Knight ile anlaşıldı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler