Ana sayfa Oyun The Last of Us Part 2 ertelendi!

The Last of Us Part 2 ertelendi!

PlayStation 4’ün son özel oyunu olacak olan The Last of Us Part 2 için bugün üzücü haber geldi. Şubat 2020’de çıkacak olan oyun ertelendi.

PlayStation 3’ün sonuna gelirken karşımıza The Last of Us ile çıkan Naughty Dog, yok artık dedirten grafikleri ve oldukça etkileyici konusu ile büyük beğeni toplammıştı.

PlayStation 4’ün çıkması ile oyunun Remastered sürümü piyasaya sunan Naughty Dog ekibi, yine neslin sonuna geldiğimizde bombayı patlatmıştı. Bu sefer Joel yerine Ellie’yi kontrol edeceğimiz TLoU Part 2 için geçtiğimiz haftalarda çıkış tarihi açıklanmıştı.

PlayStation 5 dev kit fotoğrafı ortaya çıktı!

Yapılan açıklamalara göre; TLoU Part 2, 21 Şubat 2020 tarihinde PlayStation 4 için çıkacaktı. Ancak bugün Sony cephesinden TLoU hayranlarını üzen açıklama geldi. Sony, TLoU Part 2’nin çıkış tarihini ertelediklerini ve oyunun 29 Mayıs 2020‘ye ertelendiğini belirtti.

The Last of Us Part 2

Oyunun erteleme sebebi ise henüz bilinmiyor. Nisan ayında The Witcher’ın yapımcısı CD Projekt’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 gelecek. Olukça uzun bir oyun olacak Cyberpunk 2077 daha bitmeden TLoU Part 2’nin çıkması oyuncular için pek iyi olmayacak gibi görünüyor.

Son olarak 2020’nin en iyi oyununun TLoU Part 2 veya Cyberpunk 2077‘den birinin olacağına kesin gözüyle baktığımızı belirtelim. Yani diğer firmalar şahsen 2020 yılında oyun çıkarmasa da olur. Çünkü bu iki oyun piyasayı kasıp kavuracak 🙂

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler