Tavla dahil 51 oyunlu 51 Worldwide Games yakında Nintendo Switch’e geliyor!

51 Worldwide Games

Nintendo Switch için 51 tane masa oyununun yer aldığı arkadaşlarınız ile eğlenebileceğiniz 51 Worldwide Games çok yakında geliyor.

Nintendo Switch sahipleri, 5 Haziran 2020 tarihinde 51 Worldwide Games oyunu ile çeşitli zamansız favorilerin tadını çıkarmak için arkadaşlarıyla ve aileleriyle oynayabilecek. Koleksiyon, eski masa oyunlarından modern klasiklere, rahatlatıcı solitaire oyunlarına, hızlı tempolu oyuncak sporlarına kadar tüm dünyada kültürleri şekillendiren oyunları içerir.

DOOM Eternal güncellemesi yenilikler ile geldi! Daha fazla kan ve vahşet!

En yeni 51 Worldwide Games fragmanı yalnızca yerel ve çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda çok çeşitli oyun türlerini değil, aynı zamanda oyuncuların kullanabileceği farklı modları da gösterir.

Nintendo Switch, kafa kafaya aksiyon için oyuncular arasında masaya düz olarak yerleştirilebilir ve sanal bir oyun tahtasına dönüştürülebilir ve perspektif de en iyi görünümü sağlayacak şekilde ayarlanır.

Oyuncular ayrıca, yerel çok oyunculu oyunlarda Texas Hold’em gibi favorilerin keyfini çıkarmak veya arkadaşlarıyla oynamak, çevrimiçi olmak ya da dünyanın dört bir yanındaki rakiplerle eşleştirmek için yerel iletişim yoluyla dört sisteme kadar bağlanabilir.

Mosaic Mode ile yerel iletişim yoluyla dört adede kadar konsol bağlanabilir ve büyük bir oyun alanı oluşturmak için sıralanabilir. Hatta düzeni değiştirmek için farklı şekillerde düzenlenebilirler.

Adım adım eğiticiler daha zorlu oyunlar için derinlemesine stratejiler ve ipuçları sağlarken, tüm oyunlar kısa ve anlatımlı tanıtımlarla gelir. Ayrıca her oyun hakkında ilginç bilgiler de var, örneğin boks “ring”’i denilmiştir çünkü aslında eskiden insanlar bir daire içinde durup el ele tutuşurlarmış.

Oyuna bağlı olarak, Bowling veya Dart gibi oyunlar için oyuncular tuş ve dokunmatik kontroller veya hareket kontrolleri gibi farklı kontrol seçeneklerini deneyebilirler.

51 Worldwide Games oyun listesi

 1. Mancala
 2. Hanafuda
 3. Backgammon
 4. Renegade
 5. Checkers
 6. President
 7. Dominoes
 8. Speed
 9. Hare and Hounds
 10. Blackjack
 11. Four-in-a-Row
 12. Chess
 13. Shogi
 14. Mini Shogi
 15. Ludo
 16. Riichi Mahjong
 17. Sevens
 18. Golf
 19. Darts
 20. Texas Hold’em
 21. Nine Men’s Morris
 22. Air Hockey
 23. War
 24. Carrom
 25. Chinese Checkers
 26. Yacht Dice
 27. Takoyaki
 28. Billiards
 29. Hex
 30. Spider Solitaire
 31. Gomoku
 32. Matching
 33. Bowling
 34. Shooting Gallery
 35. Slot Cars
 36. Dots and Boxes
 37. Hit and Blow
 38. Pig’s Tail
 39. Mahjong Solitaire
 40. Last Card
 41. Fishing
 42. Klondike Solitaire
 43. Toy Tennis
 44. Toy Soccer
 45. Toy Curling
 46. Toy Boxing
 47. Toy Baseball
 48. Battle Tanks
 49. Team Tanks
 50. Sliding Puzzle
 51. 6-Ball Puzzle

Tavla dahil 51 oyunlu 51 Worldwide Games yakında Nintendo Switch’e geliyor!” hakkında 2 yorum

 1. Tabii ki, çevrimiçi tavla iyi vakit geçirmek için harika bir yoldur, ayrıca şimdi tüm bu sizin için uygun herhangi bir yerde çevrimiçi gitmek mümkündür. Buna ek olarak, tüm turnuvalar, hatta arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Yansıtmayı sevenler için büyüleyici bir hobi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir