Ana sayfa Dosya Konusu Tatilde Nereye Para Harcayalım?

Tatilde Nereye Para Harcayalım?

Turizm sektörü tam bir para hortumlama canavarı, bu konuda hemfikiriz. Tatil deyince, cebinizdeki o değerli paracıkları gözden çıkarmak, o zar zor kazandığınız güzel paraları, balya balya harcamak zorundasınız, yoksa turizm sektörü dönmüyor. Dünyanın her yerinde turizm sektörünün amacı aynı: Turistlere ceplerinde ne var ne yoksa harcatmak!

Dolayısıyla tatile çıkınca eğlenmek, o tatilden keyif almak için para harcamak zorunda bırakılmanız kaçınılmaz bir durum. Ancak, paranızı teknolojiye harcayarak, kendinize farklı seçenekler, yeni maceralar yaratabilir, tatilinize farklı bir lezzet katabilirsiniz. İşte etrafa saçacak çok parası olanlar için, tatilde kullanmak üzere satın alabilecekleri en güzel oyuncaklar!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler