Ana sayfa Genel Swarm’ın Yeni Özelliği Şaşırtıyor

Swarm’ın Yeni Özelliği Şaşırtıyor

Foursquare geçen sene uygulamasını ikiye bölmüştü.

Kendi adıyla yoluna bir mekân keşfetme, mekân yorumları ve puanlamalarının yer aldığı bir mecra olarak devam edecekken ortaya çıkan yeni uygulama Swarm ise kullanıcıların daha sosyal yönünü ortaya çıkarma amaçlı olarak düşünülmüş.

Tüm check-in olma gibi özellikler Swarm uygulamasına aktarılırken, Swarm, ‘Plans’ sekmesi gibi getirdiği bazı yeni özelliklerle de kullanıcıların birbiriyle buluşmasını sağlamayı amaçlamakta.

Foursquare ve Swarm ayrımından itibaren her ne kadar uygulamayla ilgi ülkemizde sorgulanmaya başlanmış olsa da Foursquare; Swarm tarafından geliştirmelere devam edecek.

swarm

Hatta yapılan açıklamalara göre büyüme daha da hızlanmış durumda. Son güncellemeyle beraber Swarm’a hususi mesajlaşma sıfatı getirildi.

Eskiden kullanıcılar profillerine telefon numarası ekleyip ya da Sosyal Medya Sitesi Facebook hesabını bağlayabiliyordu. Böylece iletişim uygulama dışardan da sağlanarak bir sosyal kılavuz görevi görmüş oldu.

Bu Oyuna Gelmeyin

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler