Ana sayfa Genel Swarm’a Yeni Özellik Geldi

Swarm’a Yeni Özellik Geldi

Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulaması Swarm’a dün geceden itibaren direkt mesaj özelliği geldi.

Yer bildirimi yapmayı sağlayan fenomen uygulama daha fazla kişiyi kendine çekmeyi amaçlamakta. Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulaması Swarm’a, dün geceden itibaren direkt mesaj özelliği geldi.

Foursquare geçen yıl uygulamasını ikiye bölmüştü. Kendi adıyla yoluna bir mekân keşfetme, mekân yorumları ve puanlamalarının yer aldığı bir yer olarak devam ederken, ortaya çıkan yeni uygulama Swarm ise kullanıcıların daha sosyal yönünü ortaya çıkarma amaçlı konumlandırılmış.

swarm

Tüm check-in gibi özellikler Swarm uygulamasına aktarılırken, Swarm, Plans sekmesi gibi getirdiği bazı yeni özelliklerle de kullanıcıların birbiriyle buluşmasını sağlamayı amaçladı.

Foursquare ve Swarm ayrımından itibaren her ne kadar uygulamaya olan ilgi ülkemizde sorgulanmaya başlamış olsa da Foursquare, Swarm tarafında geliştirmelere devam edecek.

Vodafone Karakartal’dan ‘19.03’e Özel Fırsat

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler