Ana sayfa Apple Steve Jobs Unutulmuyor!

Steve Jobs Unutulmuyor!

Dünya teknoloji tarihinin en büyük isimlerinden Steve Jobs, kalplerdeki yerini korumaya devam ediyor.

5 Kasım 2011’de, hayatını sadece 56 yaşındayken yitiren Steve Jobs, pek çok uzman tarafından hala teknolojinin bir numaralı ismi. iPod, iPhone ve iPad’in yaratıcısı konumunda olan ve Apple’ı dünyanın zirvesine yerleştiren Steve Jobs, pankreas kanserine karşı olan savaşını maalesef kaybetmişti. Aradan geçen 3 yıla rağmen Steve Jobs’un hafızalardaki ve kalplerdeki yeri tazeliğini koruyor.

Amerikan Posta Servisi, önemli bir uygulamaya imza atarak, Steve Jobs’a özel posta pulları üreteceğini açıkladı. Kurumdan verilen bilgilere göre Steve Jobs pulları, 2015 yılında üretilecek ve posta servislerinde kullanılmaya başlayacak. Pulların özel koleksiyon değerine sahip ve normalden epeyce pahalı olacakları da söylentiler arasında.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler