Sporsever İnternet  ile limitsiz fiber internet ve Tivibu Go kampanyası

Sporsever İnternet

Türk Telekom, yeni müşterileri için  Sporsever İnternet  kampanyasını başlattı. Yeni kampanyayla müşteriler, Tivibu Go Süper Paket’e 24 ay boyunca avantajlı fiyatlarla sahip olurken sporda güçlü içeriklerin de keyfini çıkarıyor.

Tivibu Go paketinde yer alan spor içeriklerine ek olarak, Sporsever İnternet kampanya ile birlikte Süper pakette yer alan yerli-yabancı kanallar, sinema, belgesel ve çocuk içeriklerine de erişim hakkı sağlanıyor.  Müşteriler, 24 ay taahhüt karşılığında kampanyadan 1000 Mbps’ye varan fiber hız seçenekleriyle yararlanabiliyor.

Sporsever İnternet

Birbirinden heyecanlı spor karşılaşmaları ve yarışlar Tivibu Go’da

Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu Go ile web’den, cepten ve tablet üzerinden yeni nesil bir TV deneyimi yaşatıyor. İnternet olan her yerde, zaman ve mekândan bağımsız Tivibu Go’nun zengin içeriklerine erişilebiliyor.

Tivibu Go ile sporseverler, Türkiye’den ve dünyadan futbol ve basketbol maçları, araba ve motor yarışları, tenis ve golf karşılaşmaları gibi çeşitli etkinliklerle, dolu dolu spor keyfi yaşıyor. NBA, ATP, MotoGP, Formula 1 gibi seçkin uluslararası organizasyonların yanı sıra Serie A, La Liga, FA Cup ve Bundesliga’daki heyecanlı maçları kaçırmadan takip edebiliyor.

Huawei Nova 10 SE: İnce tasarım, büyük ekran!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir