Spigen, iPhone Xs ve iPhone Xs Max kılıflarını satışa çıkardı!

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

Popüler kılıf üreticisi Spigen, 12 Eylül tarihinde duyurulacak olan yeni iPhone modelleri için kılıflarını satışa çıkardı. iPhone Xs ve iPhone Xs Max kılıflarını fiyatlarıyla birlikte listelemesi dikkat çekti. İşte o kılıflar.

Kılıf üreticileri yeni modeller hakkında çoğu zaman teknoloji basınından daha erken haberdar oluyor. Bunun sebebi akıllı telefon üreticilerinin kılıf üreticilerine telefonların kalıplarını önceden göndermesi. Bu sayede cihazlar satışa çıktıktan kısa bir süre sonra kılıfları da raflarda yerini alabiliyor. Ancak Spigen bu sefer işi biraz abarttı.

Yeni iPhone modellerinin maketleri geçtiğimiz günlerde eBay üzerinden de satışa çıkmıştı. Fakat bu sefer Spigen oldukça erken davrandı.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max kılıfları hazır!

Spigen, internet sitesinde iPhone Xs ve iPhone Xs Max kılıflarını şimdiden listeledi. Fiyatlarıyla birlikte listelenen ürünleri satın almak henüz mümkün değil ancak Apple’ın etkinliğinden sonra satışa çıkacağı kesin.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max kılıfları

Söz konusu kılıflar iki konu hakkındaki iddiaların kesinleşmesine sebep oldu. Birincisi, Apple bu yıl iki farklı iPhone X modeli duyuracak. İsimleri iPhone Xs ve iPhone Xs Max olacak. iPhone Xs modeli, iPhone X ölçülerinde ve 5.8 inç ekran boyutuyla gelecek. iPhone Xs Max ise 6.5 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek.

Akıllı telefonlar için ÖTV indirimi gelecek mi?

Firma popüler kılıf modellerinin neredeyse hepsini iPhone Xs ve iPhone Xs Max için hazırlamış. Bununla birlikte ekran koruma camları da hazırlanmış. Kılıfların fiyatları 15 dolar ile 45 dolar arasında değişiyor.

Modellere merak ediyorsanız buradaki bağlantıdan sizler de kılıfları görebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir