Sony’den Cep Telefonu Boyutunda Mobil Projektör


İlgi çekici bir çok yeni ürünün çıkışına sahne olan CES 2018 fuarında adından söz ettiren şirketlerden biride Sony oldu. Televizyon ve projektör teknolojisinde önde gelen markalardan biri olan Sony, cep telefonu boyutundaki mobil projektörünü tanıttı.

Sony’nin yeni mobil projektörü bahar aylarında satışa çıkacak

Sony’nin MP-CD1 Ultra olarak adlandırdığı mobil projektörü yalnızca 281 gram ağırlığında ve 83 mm x 16 mm x 150 mm boyutunda. Avuç içine sığabilecek boyutta tasarımı projektörün taşınmasında büyük kolaylık sağlıyor. Mobil projektör MP-CD1 Ultra konulduğu 3,5 metre uzaklıktan 120 inçlik devasa bir görüntü yansıtabiliyor.

854 x 480 çözünürlükte 120 inç görüntü yansıtabilen projektör sahip olduğu 5.000 mAh batarya sayesinde yaklaşık 2 saat kesintisiz kullanılabiliyor. 5 saniye açılış süresine sahip MP-CD1 Ultra’nın kurulumu standart USB-C bağlantı noktası ile sağlanıyor.

2018 baharında satışa sunulacak Sony MP-CD1 Ultra’nın satış fiyatı 399 dolar olarak açıklandı.

OnePlus 6’nın Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git