Sony, CES 2018’de tanıttığı 3 telefon için yeni bir video yayınladı


Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Sony, CES 2018 çerçevesinde 3 yeni model tanıtmıştı. Bu modelleri Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 şeklinde sıralayabiliriz. Fuara katılanlar bu modelleri test etme imkanı da bulmuşlardı. Sony, CES 2018’e katılamayanlar için bu üç cihazı içeren yeni bir video yayınladı.

CES 2018, Sony açısından verimli geçti

Sony’nin CES 2018 kapsamında orta segmente hitap eden yeni modeller tanıtacağı zaten tahmin ediliyordu. Sonuç olarak Sony beklentileri karşılıksız bırakmadı ve 2’si orta segment, 1’i giriş segmenti olmak üzere 3 yeni cihaz tanıttı.

Açıkçası, genel beklenti Sony’nin omnibalance tasarım çizgisini artık terk edeceği yönündeydi. Fakat Japon teknoloji devi bu anlamda teknoloji tutkunlarını hayal kırıklığına uğrattı. Zira yeni tanıtılan Xperia XA2, XA2 Ultra ve Xperia L2 modelleri kalın üst ve alt çerçeveleri ile dikkat çekmişti.

Sony, çiçeği burnunda yeni modelleri için kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoda, XA2, XA2 Ultra ve L2 modellerinin olumlu yönleri ön plana çıkartılmak istenmiş. Açıkçası, gelen YouTube yorumlarına bakıldığında, Sony fanlarının yeni modellerden memnun olduğunu da söyleyebiliriz.

Sony, muhtemelen yeni amiral gemisi modelini de Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtacaktır. MWC 2018 kapsamında tanıtılacak olan modelin, ince çerçeveli bir tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor. Elbette söz konusu Sony olduğunda, insanın bazı şeyleri görmeden pek inanası gelmiyor.

İşte LG’nin yeni akıllı hoparlörü LG Thinq WK9


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin