Sony Alpha 7C ailesi iki yeni üyeye kavuştu

Alpha 7C

61MP yüksek çözünürlüklü sensöre sahip Alpha 7C R ile en yeni fotoğraf ve video performansına sahip Alpha 7C II kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yaklaşık 33.0 efektif megapiksele sahip full frame görüntü sensörü ile donatılan Alpha 7C II, kompakt ve hafif bir tasarım ile (yaklaşık 12 cm genişlik x 7 cm yükseklik x 6 cm derinlik ve yaklaşık 513 gram ağırlık) en yeni fotoğraf ve video işlevlerini ve performansını bir arada sunuyor.

Alpha 7C II, seyahat ve sokak fotoğrafçılığı gibi çok çeşitli çekim senaryoları için mükemmel olan kompakt boyutta performans ve özellikleri bir araya getirmesiyle tanınan α7C serisinin ikinci nesil versiyonu olma özelliğini de taşıyor.

Yeni Hyundai KONA

Alpha 7C

Alpha 7C R, kompakt ve hafif bir gövdeye (Alpha 7C II ile benzer boyut ve ağırlıkta) yerleştirilmiş Alpha 7R V’de bulunan benzer bir sensör ile kendisini gösteriyor. 61.0 efektif megapiksele sahip olan Alpha 7C R, tam boyutlu görüntü sensörünün yüksek çözünürlük ve zengin tonlama performansına sahip yeni bir kompakt full frame değiştirilebilir lens özellikleri ile dikkat çekiyor.

Aşırı yüksek çözünürlüklü görüntü yakalamanın mobilite ve hafiflik ile birleşmesiyle birlikte günlük anlık çekimlere ek olarak, portre, vahşi yaşam ve manzara fotoğrafçılığı gibi çok çeşitli ortamlarda da kolaylıkla yüksek kaliteli görüntü yakalanmasına imkân sağlıyor.

Alpha 7C

İçerik oluşturucular için hazırlandı

Her iki model de Sony‘nin Alpha 7R V ve Alpha 6700 gibi en yeni değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinde bulunan AI işleme birimi ve BIONZ XR işlemcileri sayesinde kullanıcılara üst düzey performans sunuyor. Gerçek Zamanlı Tanıma AF, çok çeşitli nesneleri yüksek doğrulukla tanıyor ve 5 eksenli gövde içi görüntü sabitleme, fotoğraf çekerken yedi adımlı çekim avantajı sağlıyor.

Video performansı açısından her iki model de 4K60P’ye kadar yüksek kaliteli 4:2:2 10 bit video kaydını destekliyor ve her iki model de zengin sinematik videolar için Sony’nin beğenilen S-Cinetone renk dinamiklerini barındırıyor.

Aktif Mod gövde içi görüntü sabitleme, yapay zekâ tabanlı otomatik çerçeveleme, dijital ses arayüzü desteği ve yüksek kaliteli video çekimini destekleyen özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına en net cevabı sunuyor.

Diablo 4’ün 1.1.3 güncellemesindeki yenilikler nedir?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir