Ana sayfa Genel Sonos One akıllı hopörler yeni renkleriyle oldukça hoş bir tasarıma sahip

Sonos One akıllı hopörler yeni renkleriyle oldukça hoş bir tasarıma sahip

Peki Sonos One, yeni renk seçenekleriyle maliyetini yükseltti mi?

Sonos One, 2018 yılına önemli bir güncelleme ile başladı. Bu güncelleme beklendiği gibi Google Asistant yazılım tarafında değil, yeni renk seçenekleriyle oldu. Milano Tasarım Haftasında 5 farklı rengiyle görücüye çıkan Sonos One, gri ve pembe hariç üç farklı renk ile satışa çıkacağı söylendi.

Sonos One akıllı hopörler yeni renkleriyle oldukça hoş bir tasarıma sahip

Danimarkalı Marka Tasarımcısı HAY tarafından tasarlanan yeni renk seçenekleri ile oluşan seriye yapılan işbirliğinin ismi verildi. Böylece ismi “HAY Sonos One Limites Edition Collection” olarak belirlendi.

HAY, kimisine göre akıllı hopörler için tasarım çokta önemli değildir ancak durum hiçte öyle değil. Akıllı hopörlerin evimizin salonunu süsleyen tasarımıyla bazen kaybolan bazen oldukça göze çarpan veya mobilyamız ile uyumlu renk seçeneklerine sahip olmaları oldukça önemli. Yeni nesil akıllı hopörleri evimizin bir mobilyası olarak düşünmemiz gerektiğini söyledi.

Renk paletinde bulunan 5 farklı renk seçeneğinden Sarı rengini örnek göstererek oldukça sıcak ve samimi olduğunu kabul etmeliyiz dedi.

SonosOne, yeni renk seçenekleriyle önümüzdeki Eylül ayında $229 yaklaşık olarak 940 ₺ fiyatıyla satışa çıkması bekleniyor.

Şimdiden sahip olabilmek için sabırsızlanıyorum! 

1- Sonos Akıllı hopörler, Alexa için yeni yazılım güncellemesine başvurdumu? 

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler