SONG OF NUNU ön siparişe açıldı

Song of Nunu

Riot Forge Tequila Works’ün geliştirdiği hikâye odaklı macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story’nin 1 Kasım 2023 Çarşamba gününde Nintendo Switch ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Song of Nunu: A League of Legends Story artık dijital mağazalardan ön siparişle alınabilir. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak. Ayrıca bir adet Willump pelüşü, bir adet poro pelüşü, bir adet Song of Nunu sanat kitabı, dört adet Freljord kartpostalı, beş adet koleksiyonluk mineli rozet, bir adet koleksiyonluk poster ve bir adet açılır diorama içeren fiziksel Collector’s Edition sürümü de 99,99 $ karşılığında merch.riotgames.com adresinden alınabilecek. Ayrıca Collector’s Edition sürümünü edinenlere stoklarla sınırlı olarak Nunu pelüş şapkası hediye edilecek.

 Song of Nunu

Yeni Hyundai KONA

Song of Nunu: A League of Legends Story ‘ oyuncuları LoL’ün en çok sevilen şampiyonlarından iki yakın dost Nunu ve Willump’la unutulmaz bir yolculuğa çıkıyor. Oyuncular s    ert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.

 Song of Nunu

Riot Forge’un yeni açıklanan yapımı Bandle Tale: A League of Legends Story’de oyuncular Bandle Şehri’nin minik ve tuhaf sakinlerinden olan ve kendi oluşturdukları bir yordle olarak oynayacak. Bandle Şehri’nin bozulan geçit ağı dünyayı kaosa sürüklerken dengeyi tekrar sağlamak size düşüyor.

Oyuncular Bandle Şehri’ni kurtarıp tüm sakinlerini bir araya getirmek amacıyla gözde League of Legends şampiyonlarından aldıkları görevleri tamamlamak için kaynak toplayıp üretim yapacak. Rahat bir oynanış sunan bu yapım, çok sayıdaki LoL severin yanı sıra “sakin bir oyun” arayan oyunculara ve çok daha fazlasına hitap edecek.

Peugeot’dan yepyeni E-3008 atağı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir