Ana SayfaGenelFacebook'un Afrika'daki İlk Ofisi Açıldı

Facebook’un Afrika’daki İlk Ofisi Açıldı

Dün itibariyle Afrika’da Facebook’un ilk ofisi açıldı.
Facebook, Afrika’da açtığı ilk ofisini dün itibariyle duyurdu. Afrika’daki ilk ofis, Güney Afrika’da yer alan Johannesburg şehrinde açtı.Dünya devi kısa bir yazıyla ilk ofisini insanlara duyurdu.

facebook

Tüm Afrika kıtasındaki işletmelere hizmet verecek olan Facebook Ofisi, Facebook’un Afrika’da bulunan küçük işletmelerin yerel ve bölgesel büyümesine katkıda bulunmak ve insanlara ve işletmelere daha fazla paylaşım ve bağlantı kurma gücü vermek hedefinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Şirketin Afrika Ofisi, Facebook’un Afrika ve Afrika’da yaşayan insanlar için devam edecek olan yatırımlarının da ilk adımını oluşturuyor.

Afrika’da konumlanacak Facebook satış ekibi öncelikli olarak Kenya, Nijerya ve Güney Afrika’dan oluşan Sahra Altı Afrika bölgesine odaklanacak. Facebook ekipleri, tüm kıtadaki reklamverenler ve kullanıcılar için yerelleştirilmiş çözümler sunmak üzere kamu otoriteleri, Telekom operatörleri, ajanslar ve diğer ilgili paydaşlar ile işbirlikleri yapacak. Daha önce Ogilvy’nin Sahra Altı Afrika’daki ağını oluşturmasına yardım eden Nunu Ntshingila-Njeke, Facebook Afrika’nın yeni Başkanı olacak ve ekibe Eylül ayı başında katılacak.

Microsoft AMD’yi Satın Mı Alacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting