Ana Sayfa Android Slingshot Facebook Tarafından Yayınlandı

Slingshot Facebook Tarafından Yayınlandı

Son dönemin popüler sosyal medya araçları arasında yer alan Snapchat’a rakip olması beklenen Slingshot uygulaması Facebook tarafından kullanıcılara sunuldu.

Henüz Türkiye’de yaygın olarak kullanılmaya başlanmamış olsa da dünyada en çok kullanılan sosyal medya ugulamaları arasına girmeyi başaran Snapchat, son dönemde popülaritesini hızlı bir şekilde arttırmayı başarmış ve internet devlerinin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Facebook her ne kadar Snapchat’i bünyesine katmak için önerdiği dev ücretlere karşı olumsuz yanıt almış olsa da, Snapchat‘e rakip olmasını beklediği Slingshot‘ı geliştirerek bu alan girme konusundaki kararlılığını gözler önüne serdi.

Slingshot

Kullanıcılarının gönderdikleri mesaj veya içeriği karşı tarafın sadece belirli bir süre için görmesine imkan sağlayan Snapchat’e rakip olması için geliştirilen Slingshot, kullanıcılarına benzer özellikler sunuyor. Slingshot kullanıcılarının gönderdiği medya veya iletiyi karşı tarafın görebilmesi için kendilerinin de bir medya veya ileti göndermesi gerekiyor ve alınan içeriklere karşılık gönderilmediği taktirde gönderiler otomatik olarak kayboluyor.

Facebook kullanıcılarının ilk olarak geçtiğimiz hafta görme şansı yakaladığı uygulama yayınlanmış, fakat kısa bir süre sonra Facebook tarafından kaldırılmıştı. Uygulamanın hem Android hem de iOS kullanıcılarına yönelik olarak bugün yayınlanması bekleniyordu. Android kullanıcıları beklendiği üzere Slingshot‘a kavuştular. Ancak iOS için yayınlanan uygulamanın hemen ardından geri çekilmesiyle birlikte, iOS kullanıcıları uygulama için beklemeye bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Samsung Nuance’i Satın Almak İçin Harekete Geçti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting