Şimdi de Oppo Reno6 geliyor!

OPPO Reno 5 Pro Plus

Oppo Reno serisini genişletmeye devam ediyor. Ülkemizde Reno5 daha yeni satışa çıkmışken Oppo Reno6 modelleri için kolları sıvadı.

Oppo popüler serisi Reno’nun model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veren Çinli üretici geçtiğimiz günlerde yeni nesil Reno modellerini ülkemizde satışa sunmuştu.

Teknik özellikleri açısından bir önceki seri yani Reno4 ile neredeyse birebir aynı olan bu seri hayli yüksek bir etiketle satışa çıktı.

Örneğin hem Reno4 hem de Reno5 modelinde SD 720G yonga seti, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunuyor. Kamera tarafında da genel performansın 3 aşağı 5 yukarı aynı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat iş fiyat kısmına geldiğinde aradaki makasın hayli açıldığını görüyoruz. Keza Reno4 ortalama 3500TL’ye satılırken, Reno5 ise 5000 TL’den satışa çıktı.

Şimdi de Oppo Reno6 geliyor!

Henüz Reno5 ülkemizde yeni satışa çıkmışken Oppo 22 Mayıs’ta Reno6 serisini tanıtacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Reno6 serisinin bazı özellikleri sızdırılmıştı. Bu özelliklerde genel olarak Reno5 Pro ve Reno6 Pro’nun benzer teknik donanıma sahip olduğu görünmüştü.

Muhtemelen Oppo yine aynı yemeği ısıtıp önümüze sunmayı planlıyor. Keza Çinli üreticinin son dönemde yaptığı en iyi iş bu. Sürekli benzer donanımlara sahip cihazları farklı isimler ve fiyat etiketleriyle kullanıcıya sunmak. Elbette bu iş böyle ne kadar devam eder bu da farklı bir soru işareti.

Huawei Mate X2 dayanıklılık testinde!