Ana Sayfa Donanım “Şarjım Bitiyor” Sorunu Ortadan Kalkıyor

“Şarjım Bitiyor” Sorunu Ortadan Kalkıyor

Hepinizin malumudur, telefonların bir eksiği sürekli biten enerjileri. Bunun önüne geçmek için pek çok projeler var. Mesela güneş enerjisinden faydalanarak, sürekli şarj olan bir batarya üretilmeye çalışıldı. Sonra ne oldu bilmiyorum. Ama size şimdi tanıtacağım ürün, bilgisayarlar için, tabletiniz için özellikle cep telefonunuz için harika bir ürün. Şarjınızın ömrünü 4 kat arttırmak isteyenler varsa, yazımızı okumaya devam edebilirler.

Ttec firması, telefon aksesuarları üreten, inavasyonda öncü bir firmadır. Bu alanda ki öncülüğünü sağlamlaştıracak bir cihazla ortaya çıktı. EasyCharge Smart adlı cihaz, akıllı telefonlarınızın fazla enerji harcamaktan, tükenen bataryalarına mehlem olma niteliğinde bir ürün. Sadece bu değil, tablet bilgisayar, PC cihazlarınız ve şarj ile çalışan her tür aletinizin enerji ömrünü arttıracak bir üründür. Cihazı yanınızda taşıya biliyorsunuz. Akıllı telefonunuzun veya diğer elektronik ürünlerinizin şarjı bittiğinde, bu ürünü kolayca kullanarak, şarj desteği sağlıyorsunuz. USB boyutunda olan cihazın, saklı bir kablosu var. Onu enerjisini yenilemek istediğiniz, cihazınıza takıyorsunuz, cihazın tükenen enerjisi dolamaya başlıyor. İş bu kadar basittir. Yolda giderken, yolculuklarda, tükenen şarjınızdan sebep olabilecek olumsuz durumları, bu cihazla aşabilirsiniz.

2013091109415313772

Ürünün görüntüsü çok hoş, güzel bir tasarımla piyasaya sunuluyor. Küçüklüğüne aldanıp da, enerjisi hakkında yanlış fikirlere kapılmayın. Çünkü mesela akıllı telefonunuzun enerji kapasitesini 4 kat arttırabilecek performansa sahiptir. Cihazı oynattığınızda ekranında şarj durum göstergesini görebilirsiniz. Böylece cihazın, enerjisi hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu cihaz için artı bir kablo taşıma ihtiyacına, kablo arama, kaybetme gibi bir duruma da, gerek kalmıyor. Çünkü kendinden olan bir USB kabloya sahitir. Ayrıca bu kablo, kısa ve cihaz cebinizdeyken rahatsız edecek bir durum göstermiyor.

Uzun yolculuklarda elektronik aletlerinizin çabuk tükenen enerjisinden rahatsız olanlar için güzel bir çözüm. EasyCharge Smart teknolojisi ile, sıkıntılarınıza derman bulabilirsiniz. Cihazı her ne kadar gereksiz olarak görenler varsa da, -kendilerine iletilen neden sorusuna mantıksız cevaplar verseler de- ürün uzun yolculuklarda, şarz edilecek bir priz, veya alet aramaktan sizleri kurtarıyor. Taşınabilir şarj aleti ile daha rahat ve güvenli bir şarj deneyimi yaşıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting