Samsung’un 7 inçlik Dev Telefonu Galaxy W Kore’de Göründü

Samsungun 7 inçlik Dev Telefonu Galaxy W Kore’de Göründü

Samsung’un 7 inç ekran boyutuna sahip olan phablet telefonu Galaxy W, Kore’de ortaya çıktı. Samsung Galaxy W’nin global pazarda Galaxy Mega 2 olarak stışa sunulması bekleniyor.

Samsung’un Koreli operatör SK Telecom için üretti Galaxy W modeli Kore’de ortaya çıktı. Daha önce de sızıntıya maruz kalan telefonla ilgili yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. SK Telefom için özel olarak üretilen Galaxy W modelinin global pazarda Galaxy Mega 2 olarak satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

 Galaxy W

7 inç boyutunda ve 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olacak Galaxy W modeli tablet boyutunda olmasına rağmen telefon özellikleri sunduğu için phablet sınıfında yer alıyor. Samsung’un tabletlerinde kullandığı çoklu pencere kullanımı ve mutitasking özelliklerine Galaxy W modelinde de yer verilecek. Telefonun arka bölümündeyse deri görünümlü plastik malzemenin kullanılacağı iddia edildi.

 Galaxy W samsung

Samsung Galax W, SM-T2558 kod seri numarasıyla büyük bir ihtimalle Galaxy Mega 2 olarak global pazarda satışa sunulacak. Galaxy W’nun özelliklerine baktığımızdaysa, 7 inç boyutunda ve 720p çözünürlüğünde ekran, 4 çekirdekli 1.2GHz işlemci, 1.5GB RAM,, 8 mega piksel arka, 2 mega piksel ön kamera, 8GB dahili depolama alanı ve microSD kart desteğiyle arttırılabilir hafıza bulunacak. Son bilgilere göre telefonda Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi görev yapacak.

Vertu Signature Touch Ortaya Çıktı