Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung'tan Galaxy Gear Watch ve Note III Hakkında Yepyeni Bilgiler!

Samsung’tan Galaxy Gear Watch ve Note III Hakkında Yepyeni Bilgiler!

Koreli üretici Samsung, Galaxy Gear Akıllı Telefon ve Galaxy Note III tablet telefon için resmi açıklamalarda bulundu ve iki rekabetçi cihazla ile ilgili resmi bilgileri ne zaman kamuoyu ile paylaşacağını resmen açıkladı.

Günlerdir, Samsung’un akıllı saati ve tablet telefonu hakkındaki dedikodular ayyuka çıkmıştı. Ne var ki Samsung üst düzey yönetimi sonunda söylentilere son vererek, iki cihaza ait fotoğrafları ve teknik detayları ne zaman duyuracağına ait kamuoyunu bilgilendirdi. Şirket yöneticisi Lee Young-hee, fotoğrafların ve daha pek çok bilginin 4 Eylül 2013’de, IFA organizasyonunda açıklanacağını duyurdu.

Samsung exec confirms Galaxy Gear and Note III announcement on September 4th as images start to leak updated

Dedikoduların Galaxy Gear Smart Watch, teknolojinin son harikası flexible display(esnek ekran) ile donatılmayacak ve geleneksel teknolojilerle donatılacak. Yine, dedikoduların aksine Galaxy Note III’te de esnek ekran kullanılmayacak.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting