Ana SayfaDonanımSamsung ve Boeing Teknoloji Geliştirmek İçin Ortaklığa Girdi

Samsung ve Boeing Teknoloji Geliştirmek İçin Ortaklığa Girdi

Samsung ve Boeing, yolcu eğlence hizmetlerinde ve kara-hava iletişiminde daha geniş imkânlar sunan, daha hafif ve daha az güç gerektiren ileri görüntüleme ve kablosuz ağ teknolojilerinin geliştirilmesine öncelik verecekler. Ayrıca, şirketler, Samsung’un mevcut ve gelecekte geliştireceği elde taşınan mobil cihazları, diğer bilişim teknolojisi ürünleri ve çözümlerini kullanarak çalışanların üretkenliğini ve kurumsal mobiliteyi artıracak çeşitli projelerde işbirliği fırsatlarını araştıracaklar.

Boeing Commercial Airplanes Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Larry Schneider şunları söyledi: “Uçak içi iletişim ve ağ sistemi, uçuş deneyiminde, yolcular açısından en önemli unsurlardır. Ayrıca uçuş sırasında uçağın yerdeki mürettebatla iletişiminin sağlanması, bir havayolu şirketinin operasyonel verimliliği açısından yaşamsal öneme sahiptir. Samsung Electronics ve Boeing arasındaki işbirliği bu alanlarda bilimsel olarak ilerlememizi sağlayacak yenilikçi teknolojiler keşfetmemizi sağlayacak.”

Samsung Electronics yetkilileri, Boeing ile kurulan bu yeni araştırma ve geliştirme ilişkisinin, şirketin kurumsal bilgi teknolojisindeki liderliğini; üstün ürünler, yazılım çözümleri ve hizmetler üretmenin yanı sıra, değerli partnerlerle yeni ilişkiler kurarak güçlendirme konusundaki kararlılığını sürdürdüğünü gösterdiğini belirtti.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting