Ana Sayfa Donanım Samsung Smart TV alan Herkese Akıllı Kablosuz Klavye Hediye

Samsung Smart TV alan Herkese Akıllı Kablosuz Klavye Hediye

Samsung, Smart TV kapsamındaki yeni kampanyası ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Akıllı Kablosuz Klavye sayesinde televizyon izlerken, sosyal ağlara kolaylıkla ulaşmanın yanında, web adreslerine de hızlıca girmek, e-posta’larını çok daha konforlu bir şekilde yazmak da mümkün.

Bluetooth 2.1 bağlantısı ile oturdukları yerden rahat bir şekilde televizyon ile bağlantı kurabilen kullanıcılar, kablosuz klavyede bulunan dokunmatik yüzeyle de fare kullanmaksızın web üzerinden rahatça arama yapabiliyorlar.Samsung Smart TV Kampanyasi

Samsung, Akıllı Kablosuz Klavyesi ile televizyonda kanal değiştirmeyi adeta bir eğlenceye de dönüştürüyor. Kullanıcıların, televizyonda izlemek istedikleri kanalın numarasını dokunmatik yüzeye parmakları yardımıyla çizmeleri yeterli oluyor.

Samsung, F6470 Smart TV’si ile Full HD mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra minimalizm ve şıklığı da aynı anda yaşatıyor. Smart Hub ile ilgi çekici, zengin ve eğlenceli bir içerik dünyası sunan Samsung, F6470 serisinde akıllı dokunmatik kumanda ile ses komut tanıma sistemi ve ayrı olarak takılabilen kamera ile sezgisel hareket algılama özellikleri sunarak kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Samsung Akilli Kablosuz Klavye

Fitness ve Kids özellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Samsung, Fitness özelliği ile kişisel egzersiz programları oluşturmaya olanak tanırken Kids özelliği ile çocuklar için eğitici uygulamalar ve çeşitli oyunlar da sunuyor. Samsung, 1400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak, Türkiye’de erişilebilen Warner Bros., RHI Entertaintment, Walt Disney ve National Geographic 3D içeriklerini Samsung Sinema uygulaması ile Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting