Ana sayfa Genel Samsung Galaxy Tab S3 fiyatı düştü!

Samsung Galaxy Tab S3 fiyatı düştü!

Samsung’un geçtiğimiz Mart ayında satışa sunduğu üst segment tableti Galaxy Tab S3 fiyatı indirim aldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Tablet sektörünün son derece durgun günler geçirdiğini söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Zira şu aralar tablet satışları da durma noktasına gelmiş durumda. Elbette bunun birden fazla nedeni mevcut. Örneğin akıllı telefonların ekran boyutlarının tableti andırır derecede büyümesi, önemli bir etken olarak gösterilebilir. Ayrıca kullanıcıları heyecanlandıracak tablet modellerinin satışa sunulmaması da bir diğer sebep diyebiliriz.

Yine de bu alandaki kısıtlı müşteri kitlesini kaybetmek istemeyen firmalar, çeşitli ürünlerle kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışıyor. Örneğin geçtiğimiz Mart ayında duyurulan Galaxy Tab S3. Samsung’un üst segmentteki ilk tableti olan Galaxy Tab S3, gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snaprdagon 820 yonga setinden alıyor. Sistemini 4GB RAM ile destekleyen tablet, 1536×2048 piksel çözünürlüğünde 9.7 inçlik bir ekrana sahip. 13MP’lik ana kamerası bulunan cihaz 6000 mAh gücündeki bir bataryadan besleniyor.

Özellikleri sayesinde kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunan Galaxy Tab S3, Mart ayında 599 dolardan satışa sunulmuştu.

Satışların Samsung’un istediği gibi gitmemesi neticesinde Galaxy Tab S3’ün fiyatında indirime gidildi. Ülkede faaliyet gösteren pek çok perakendeci, Tab S3’ün fiyatını 545 doların altına çekti. Bakalım bu indirim Tab S3’ün satış rakamlarına olumlu yönde etki edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler